Упродовж декількох попередніх сезонів, проведених в еліті українського міні-футболу, МФК “Кардинал” виступав не найкращим чином. Серед досягнень клубу - друге місце у розіграші Західної зони чемпіонату України у першій лізі (2004 рік), тоді ж команда дісталася чвертьфіналу Кубку України (на своєму шляху “кардинали” здолали вищолігові “Київську Русь” та “Локомотив”) та одинадцята позиція у вищій лізі (сезон 2009-2010 років).
Кубок Рівненщини із футболу серед переможців районних та міських змагань, що відомий за назвою Ліга чемпіонів області, наближається до свого логічного завершення.
Двох поразок у рамках другого туру зазнав БК-93 “Пульсар-ОШВСМ”. На власному майданчику підопічні Михайла Переверзія програли луцькому “Волиньбаскету”.
“Кардинал-Рівне” продовжує утримувати лідерство у вищій лізі чемпіонату України з футзалу. У черговому турі підопічні Юрія Баховського вперше у своїй історії здобули виїзну перемогу над луганським “ЛТК”.
Головний редактор - Конєв В.Л., тел.(098)0565477, (096)3950057
Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється