Без очок у турнірній таблиці продовжує залишатися “Верес”. Минулої неділі рівняни зазнали вже четвертої поспіль поразки у чемпіонаті. Невдачею для команди Віталія Шевчука обернулася і зустріч із хмельницьким “Динамо”. Неприємною поразка є ще й тому, що цього разу її аж ніяк не заслужили.
Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство “Колос” святкує 60-річний ювілей. Керівництво обласної організації ФСТ зібрало вихованців і тренерів спортивних шкіл різних поколінь, щоб привітати з цим святом.
Вісімнадцятий відкритий чемпіонат України із планерного спорту в клубному класі завершився на аеродромі Воронів авіаційно-спортивно клубу Товариства сприяння оборони України у Рівненській області.
Третьої поспіль поразки у нинішньому сезоні зазнав “Верес”. На жаль, рівняни знову не змогли забити у ворота суперника бодай гол престижу. Команда Віталія Шевчука без жодного набраного очка разом із білоцерківською “Россю” продовжує замикати турнірну таблицю чемпіонату.
Головний редактор - Конєв В.Л., тел.(098)0565477, (096)3950057
Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється