Вдруге поспіль навесні “Верес” звів свою гру до нульової нічиєї. Проте якщо такий підсумковий результат у гостьовій грі проти одного із лідерів чемпіонату - вінницької “Ниви” - можна розцінювати як успіх, то млява гра на власному полі проти МФК “Миколаїв” оптимізму уболівальникам не додала.
Сімнадцятої поразки у чемпіонаті зазнав МФК “Рівне”. У домашній грі двадцять п’ятого туру підопічні Юрія Баховського поступилися харківському “Моноліту”.
Нарешті футбольний сезон 2009 року на Рівненщині офіційно відкрито. Минулої неділі колективи першої та другої ліги після тривалої зимової перерви вийшли на смарагдові поля, аби позмагатися у рамках 1/16 розіграшу Кубку області з футболу.
Популяризувати футбол серед школярів молодших класів - таке завдання ставлять перед собою міські чиновники спільно з міською та обласною федерацією футболу.
Серію невдалих виступів у виїзних поєдинках баскетбольної Суперліги продовжив БК-93 “Пульсар”.У заключному турі регулярного чемпіонату рівняни поступилися у Полтаві.
Головний редактор - Конєв В.Л., тел.(098)0565477, (096)3950057
Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється