Валерія та Наталія Гончарови, екс-волейболістки рівненської “Регіни-Арт” продовжать виступати за національну волейбольну збірну України. Про це кореспонденту “РР” із Москви повідомила одна з сестер - Валерія.
“Пульсар, ” ведучи у рахунку, у ході гри знову примудрився програти. Все-таки клас суперника був незрівнянно вищим і, у підсумку, переміг саме “Азовмаш” - 84:76.
МФК “Рівне” вийшов на першу позицію у чемпіонаті України з футзалу серед команд першої ліги (західна зона). Рівняни скористалися осічкою головного конкурента у боротьбі за лідерство - “Іллічівця”.
Рівненський гандбольний клуб “Рівне” посів перше місце за підсумками першого туру чемпіонату України з гандболу серед команд першої ліги. Матчі відбулися у Рівненській ДЮСШ № 4 із 14 по 16 грудня.
15 грудня у приміщенні НВК “Школа-ліцей” №2 відбувся Відкритий Кубок Рівного зі скелелазіння (болдерінг). Фестиваль зібрав спортсменів Києва, Львова, Луцька і Рівного.
Рівненський “Пульсар” лише в останній чверті гри з “Хіміком” втратив таку бажану, другу в сезоні, перемогу. Натомість, команда Михайла Переверзія зазнала чергової прикрої поразки.
Головний редактор - Конєв В.Л., тел.(098)0565477, (096)3950057
Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється