Несамовито вболіваючи на спортивних аренах за улюблені команди, здебільшого, окрім самої гри та спортсменів, нічого і нікого більше не помічаємо. Проте, є чимало людей, котрі, залишаючись у тіні, роблять свій не менш вагомий внесок у загальний успіх. До цієї когорти фахівців справедливо можна зарахувати лікаря-масажиста футбольного клубу “Верес” Василя Денисюка. До того ж, для команди, як жартома кажуть гравці (а в кожному жарті, знаємо, чимала доля правди), він — незамінна людина.
Василь Денисюк (зліва) разом з головним тренером Романом Лабою працюють на спільну справу
У попередньому турі “Вересу” довелося складати ще один іспит проти незаперечного фаворита чемпіонату “Десни”, котра в нинішньому сезоні ще не зазнала гіркоти поразки. Не судилося й рівнянам похитнути імідж лідера чернігівчан, котрі забили у ворота гостей три “сухі” м’ячі. Що послужило, по суті, провалом “вересівців”, котрі не раз доводили вміння грати і продемонструвати на полі характер, кореспондент “РР” поцікавився в головного тренера команди Романа Лаби.
Знаменитий богатир Вірастюк у Рівному шукав собі заміну
Багатьом доводилося спостерігати за змаганнями з богатирських ігор по телебаченню, захоплюючись міццю найсильніших атлетів України та світу. І ось, нарешті, рівнянам випала нагода побачити ігри на власні очі. Минулої суботи славетний Василь Вірастюк, котрому належить звання найсильнішої людини планети, завітав до нашого міста на організований ним Богатирський турнір. Мета проведення змагань, що відбувалися на майдані Незалежності - пошук спортсменів, котрі прийдуть на зміну “богатирям” у збірну України. Рівне стало першим містом, де проводилися відбіркові змагання.
Неабиякою популярністю серед юнаків Березнівщини користується секція веслування на байдарках і каное, що діє при місцевому ліцеї-інтернаті спортивного профілю. І хоча цей вид спорту розвивається в районі не так стрімко, як, скажімо, на Дубенщині, однак, і тут уже багато спортсменів можуть похвалитися своїми здобутками на всеукраїнській арені. Про це розмова кореспондента “РР” з тренером-викладачем Віталієм ШНАЙДЕРОМ.
Серйозна дилема виникла у вболівальників спорту Рівного минулої неділі – матч “Вереса” з одним із лідерів турнірних перегонів другої ліги і вирішальна спідвейна гонка сезону починалися цього дня в один час. Гадаю, ті, хто обрав футбол, не пошкодували ні на мить. Ще б пак! Обидві команди продемонстрували видовищну гру з великою кількістю небезпечних моментів, перемогу в якій святкували рівняни. Цікаво, що автор переможного м’яча Андрій Дева не йде з поля, не відзначившись, уже в третьому матчі поспіль.
Команди тримали у напрузі глядачів до останніх секунд гри. За півтори хвилини до завершення дебютант “Пульсара” Вадим Река, що був цього дня кращим на майданчику у складі рівнян, виводить свій клуб уперед – 79:77, але господарі за час, що залишився, спочатку вирівнюють становище, а потім і виходять уперед – 80:79. Матч так і закінчується, а тренер “Пульсара” Сергій Шемосюк говорить, що судді допомагали суперникам.
Перехідна гонка за право виступати у першій польській лізі
Схоже, мрії побачити рівненську “Україну” в наступному році серед найсильніших спідвейних клубів Польщі можуть не здійснитися. І справа не лише в несприятливому результаті першого туру змагань. Перед гонкою проти кросненського “КСЖ” наші спортсмени переймалися не стільки підготовкою до неї, скільки черговим скандалом, що розгорівся між “Спідвей-Клубом Трофимов” та обласною федерацією мотоспорту.
Як завжди, плідно провів нинішнього року літнє міжсезоння рівненський “Пульсар”. Команда провела два тренувальні збори (на Шацьких озерах та спортивній базі “Тисовець” у Карпатах) і зіграла ряд контрольних поєдинків. А нещодавно “Пульсар” повернувся з білоруського міста Осиповичі, де став переможцем одного з міжнародних турнірів. У ньому наші гравці перемогли усіх своїх суперників – чемпіона Білорусі мінський “Віталюр” – 59:55 (лише у овертаймі), латвійський “Даугавпілс” – 83:58 та місцевий клуб “ОЗАА” – 75:60. Завершальний етап підготовки рівняни проводять у рідному місті, де й готуються до прем’єрного матчу чемпіонату України в суперлізі проти київського “Будівельника”. За кілька днів до старту нового сезону головний тренер “Пульсара” зустрівся з представниками рівненських ЗМІ. Отож, говорить Сергій ШЕМОСЮК (на фото):
Майже всі лідери українського спідвею змагання проігнорували. Серед тих, хто все-таки вирішив взяти у них участь рівних не було Андрію Карпову з Червонограду. Гонщик рівненської “України” у змаганнях польської та російської ліг з 11-ма очками в активі й став володарем трофею. Друге місце посів рівнянин Володимир Трофимов, набравши на одне очко менше, ніж переможець. Третє-п’яте місця загального заліку також окупували представники нашого міста, відповідно – Олег Немчук, Ярослав Полюхович та Володимир Омелян – усі по 8 очок. А от для Володимира Колодія-молодшого гонка склалася не кращим чином – після падіння у першому заїзді він на доріжку так більше і не вийшов.
Головний редактор - Конєв В.Л., тел.(098)0565477, (096)3950057
Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється