- Перші дні роботи Рівненської ОДА за мого керівництва були ускладнені напруженою військово-політичною ситуацією на півдні та сході держави, - розповідає Сергій Рибачок. - Ми займались питаннями допомоги Збройним Силам України та охороною нашого краю. Створили оперативний штаб Рівненської області, який згодом переформатувався в Раду оборони, що забезпечило координацію зусиль силових структур та відомств для охорони стратегічних об’єктів на території регіону. Створено батальйон територіальної оборони, бійці якого нині проходять навчання на Рівненському полігоні, для яких закуплено 290 комплектів матраців, ковдр, подушок, 300 комплектів польової форми, 100 пар черевиків, 170 спальних мішків…
Нова обласна влада провела скорочення працівників. Так, в апараті адміністрації скоротили 11, у департаментах та управліннях ОДА – 26, у районних державних адміністраціях – 135 працівників, що дозволило зекономити кошти.
Суттєво поліпшено ситуацію у фінансово-бюджетній сфері. Так, за п’ять місяців поточного року завдання з надходження платежів до державного бюджету виконано на 100,4 відсотка. За березень-травень поточного року забезпечено індикативний показник зі збору до загального фонду державного бюджету: виконання завдання (110 відсотків), до державного бюджету додатково спрямовано 18,8 млн. грн. Завдяки цьому вдалося перекрити невиконання надходжень у січні-лютому в сумі 18 млн. грн. Поступово нарощується доходна база місцевих бюджетів: 106 млн. грн. у березні; 113,6 млн. грн. у квітні та 114,7 млн. грн. у травні. Завдання з надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових внесків до Пенсійного фонду виконані, відповідно, на 104,1 та 120,2%.
Я зустрічався з 15 іноземними делегаціями, які відвідували Рівненщину, і від більшості з них отримав позитивні наміри щодо інвестування. Але для цього потрібна зміна політичної ситуації в країні, Україні треба стабільність і мир.
Розпочато роботу над розробкою “Стратегії розвитку області на період до 2020 року”. Для цього створено робочу групу, до складу якої увійшли працівники галузевих обласних структур, депутати місцевих рад, експерти у відповідних галузях знань, науковці, представники громадськості.
Рівненська область перемогла у конкурсі та увійшла до числа п’яти областей України, яким надається методична допомога від ЄС у розробці регіональної стратегії. Рівненщина стала першою в Україні, яка описово-аналітичну частину проекту регіональної стратегії підготувала відповідно до підходів та вимог Європейського Союзу. Очікуємо на 300 тис. євро для фінансування спільного освітянського проекту в Рівненській та Волинській областях, а також на шість мільйонів доларів США в рамках програми ПРО ООН “Розвиток, орієнтований на громаду”.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |