Відкрив громадське слухання міський голова Рівного Володимир Хомко, який заявив, що для впровадження системи необхідними є 3 фактори:
Експертна оцінка, щоб проаналізувати комерційну вигоду проекту та всіх пропозицій інвестора в цілому.
Юридично правильно оформлений договір, над чим уже зараз працюють експерти-юристи.
Позитивне рішення громади, для чого, власне, і призначили громадські слухання.
- Над оцінкою вже працюють експерти. Юристи також працюють над текстом договору. Зараз слово за громадою, тому ми і проводимо ці слухання, - заявив міський голова, якого на самому слуханні не було, оскільки він покинув його через нагальні справи.
Говорити про успішну реалізацію проекту важко. Не всі ще розуміють, що за хороший продукт треба більше платити. Але місто колись буде до цього готовим.
Проте тіньовий сектор - це великі гроші в місті. Дорожчі маршрути - це десятки і сотні тисяч необкладених податками прибутків. Окремі зацікавлені в прихованні своїх прибутків особи уже почали працювати з потрібними людьми, щоб загальмувати процес підписання таких угод. Адже й справді: коли востаннє хтось із нас, простих рівнян, отримував у маршрутному таксі квиток? Ніхто достеменно не може сказати, скільки заробляють перевізники, а довести, що вказані в деклараціях цифри - правда, - неможливо, спираючись на приблизні та орієнтовні дані. А дехто просто не хоче говорити про це відкрито. Чіткий пасажирооблік міг би породити у податківців та прокуратури багато питань до деяких перевізників та місцевих чиновників.
P.S. О як чиновники полюбляють їздити закордон, зокрема до Польщі та черпати “Європейський досвід”, а ось коли є нагода наблизити Рівне до Європи, то одразу знайшлися аргументи проти. Думаю, що бабусі і дідусі як їздили по своїх пенсійних, так і далі будуть їздити, їм квиток не потрібен. Інше питання, що поламаються відпрацьовані схеми... Справді, можна отримати від корейської фірми “сир у мишоловці”, але. Щоб такого не трапилося і повинні плідно попрацювати юристи. І давайте не будемо лицемірити, хочете в Європу? То почніть хоч щось для цього робити!
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |