Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №845 від 25.01.2018p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Листопад 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Грудень 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс здоров'я

Як запобігти сезонним перепадам артеріального тиску

Як запобігти сезонним перепадам артеріального тиску

Незважаючи на всі принади весни, яку ми чекаємо з нетерпінням, перепади погоди позначаються на стані здоров’я людей. Особливо це стосується тих, хто має проблеми з артеріальним тиском, серцево-судинною системою. Уникнути міжсезонних загострень здоров’я, відрегулювати артеріальний тиск допоможуть доступні природні рецепти, які рекомендує натуропат, народна цілителька Олена СВІТКО.

Рецепти від високого тиску великих лікарів

Настоянка з рути: 100 г рути настояти на 500 мл коньяку 14 днів у період наростання місяця. Пити по 10 крапель тричі на день протягом 6 місяців для очищення судин головного мозку.

Мазь із рути (рецепт св. Хільдегарди): 500 г смальцю, 200 г рути жовтої, 50 г полину, 10 мл трояндової олії. Смалець розігріти, руту й полин перемолоти якомога дрібніше, додати в смалець. Варити на водяній бані 2 години. Процідити, віджати сировину, додати трояндову олію. Мазь використовують у разі ниркових мігреней і гіпертонії в поєднанні з настойкою рути. Мазь потрібно втирати щодня в ділянку нирок. Процедуру проводити біля джерела тепла. Курс лікування — 4-6 тижнів, поки не нормалізується артеріальний тиск.

Рецепт Авіценни (регулює тиск): порошок куркуми приймати на кінчику ножа, запиваючи водою. Вживати тричі на день за 15 хв до їди.

Порошок св. Хільдегарди: 30 г насіння фенхелю, 20 г кореня імбиру, 10 г трави козлятнику лікарського. Усі складові добре перемішати, розмолоти на кавомолці, просіяти через сито. Через 1 годину після їди з’їдати 1 ч. л. порошку. Добре очищає судини (корисний і за гіпотонії): 200 г бруньок каштана кінського, 5 г ванілі, мед за смаком, 2,5 л домашнього червоного вина. Дрібно порізані бруньки покласти в розігріте вино, поварити протягом 30 хв, потім додати ваніль і мед. Коли охолоне, процідити. Вживати тричі на день по 50 мл до їди. Курс — від 14 днів і до зцілення (за рекомендацією лікаря).

Суміш для оздоровлення судинної системи (св. Хільдегарди) і в разі гіпотонії: 100 г ледь розпуклих квіткових бутонів глоду, 700 мл коньяку, по 1 г ванілі та кориці, 30 г меду. Бутони подрібнити, перемішати з медом і спеціями, потім залити коньяком і збовтати суміш 24 рази. Залишити на 12 годин у темному місці, процідити. Приймати за 30 хв до їди по 20 мл тричі на день.

Через 2-3 місяці лікування минає серцевий біль, поліпшується пам’ять, перестає турбувати шум у вухах, менше набрякають ноги.

«М’який» засіб від гіпертонії: 1 склянка меду, 20 мл соку хрону, 20 мл соку моркви, 50 мл соку лимона. Мед і соки добре перемішати. Приймати по 1 ст. л. тричі на день за годину до їди. Курс — від 14 днів і довше.

Старовинний рецепт у разі стенокардії, гіпертонії, ішемічної хвороби. Приготувати дві суміші: 1) змішати 500 г натурального меду і 0,5 л горілки. Нагріти на помірному вогні (постійно помішуючи) до утворення на поверхні білої плівки. Потім зняти з вогню і дати настоятися. 2) Взяти по 1 ч. л. собачої кропиви, сухоцвіту болотного, подрібненого кореня валеріани, гірчаку пташиного й ромашки. Залити 1 л окропу, настояти 30 хв, процідити. Далі змішати обидві суміші й поставити в темне місце на 3 дні.

Приймати по 1 ч. л. двічі на день перший тиждень, з другого тижня — по 1 ст. л. двічі на день, поки весь запас еліксиру не витратиться. Перерва 10—14 днів. Потім приготувати новий засіб, курси лікування повторювати протягом 1 року. Ефект настає не відразу, але пройшовши весь курс, ви позбудетеся болю в серці і високого тиску.

Сім способів боротьби з гіпертонією:

1. Якщо ви відчули, що у вас почервоніло обличчя, злегка нудить, голова «сама не своя», потрібно 15 хв потримати ноги в гарячій воді.

2. Щодня з’їдайте 20—30 розтертих із медом ягід калини. Краще робити це в другій половині дня, тому що калина і мед надають заспокійливу дію.

3. Одну чайну ложку меленої кориці розмішати в 1 склянці кефіру, випити перед сном.

4. Провести очищення судин. Перемолоти на млинку для м’яса 1 кг хрону, залити 3 л води. Не настоювати, перемішати і того ж дня починати пити по 1 ст. л. тричі на день. Можна розвести водою, якщо настій здасться занадто гострим. Курс лікування тривалий, до 3 місяців.

5. Коли з’явиться кропива, слід ввести її в раціон у вигляді борщів, салатів, добавок до інших страв. У сухому вигляді її можна використовувати як приправу. Також зміцнює судини хвощ польовий, багатий кремнієм.

6. Одну столову ложку магнезії розчинити в 1 л теплої води, додати сік 1 лимона і 1 ст. л. меду. Рідину пити протягом дня невеликими порціями. Часто від гіпертонії страждають люди, в організмі яких спостерігається нестача магнію. Він міститься в маку, гречці, зеленому горошку, бобових культурах (особливо в сої), спаржі, зеленому чаї.

Очищення організму (рецепт чеського духовного майстра Франциска Бардока): розчиняє і виводить з організму токсини; очищає судини й активує нервову систему, очищає травний тракт і всю ендокринну систему; регулює кровообіг та артеріальний тиск. Корисно як за гіпертонії, так і гіпотонії). 2 ст. л. свіжого соку лимона, 2 ст. л. сиропу шипшини (є в аптеках, в магазинах), 200 мл води, трохи червоного пекучого або кайенского перцю.

Розвести сік лимона водою, додати перець. До суміші додаємо сироп шипшини. Приймати курсами по 2 тижні, починаючи в період повного місяця. Пити по 100 мл тричі на день за 30 хв до їди. Перерва між курсами — 2 тижні.

Перевірені допоміжні засоби

Каштановий мед рекомендується в разі серцево-судинних захворювань, тромбофлебіту, підвищеного артеріального тиску.

Настій зеленого чаю (негарячий) корисний для зниження тиску і вимивання «шкідливої ​» солі.

Суміш соків від гіпертонії: сік буряку і сік свіжого огірка в рівних частинах — пити ковтками протягом дня (до 300 мл на день).

Лікувальний часниковий салат: увечері розтерти 3—4 зубчики часнику зі 100 г натертого кореня петрушки, заправити маслиновою олією, посолити, додати, за бажання, ще якісь спеції. Вранці намазати трохи салату на шматок хліба і з’їсти.

Лікувальний компот: 100 г свіжих або сухих ягід малини або малинового варення запарити склянкою окропу, через 10—15 хв додати 1 ст. л. меду. Приймати перед сном.

Суміш для сердечників: по 100 г гречаних висівок, гречаного меду, ядер волоського горіха. Висівки можна замінити змеленою несмаженою гречаною крупою. Горіхи подрібнити. Всі компоненти змішати з медом. Вживати в пісні дні (середа і п’ятниця) по 100 г суміші. Запивати чаєм із буркуну — 1 ст. л. сировини на 1 склянку окропу. Суміш не тільки чистить судини, а й допомагає за ендокринних захворювань. Якщо довго постити на ній, то можна позбутися вузлів щитоподібної залози.

Фіторецепти для підвищення артеріального тиску

Паста з журавлини, меду, ядер волоських горіхів (по 200 г), настоянки елеутерококу (20 мл). Журавлину помити, перемолоти на млинку для м’яса. Ядра волоських горіхів також подрібнити. Обидві маси змішати, додавши при цьому мед. У готову пасту додати настоянку елеутерококу. Приймати в першій половині дня, запиваючи зеленим чаєм або невеликою кількістю домашнього червоного вина. Курс — 14 днів.

Золотий корінь (родіола рожева), один із кращих імуностимуляторів, корисний за гіпотонії. Готуємо сироп: 1 ч. л. кореня, 1 ст. л. цукру, 100 мл окропу. Спочатку готуємо сироп, заливаємо окропом золотий корінь і в термосі цілу ніч настоюємо. Змішуємо сироп із настоєм. Пити по 1 ст. л. у першій половині дня. Курс — 14 днів.

Хворі на гіпо- та гіпертиреоз найчастіше скаржаться на знижений тиск. На жаль, медичних препаратів, що підвищують тиск за одночасного лікувального ефекту цього явища, немає. Зазвичай пропонуються тільки адаптогени на кшталт женьшеню, елеутерококу і т. ін. Тому наводжу кілька найефективніших засобів і рецептів.

№ 1. 2 ст. л. трави грициків варити 2 хв у 0,3 л води, настоювати 15 хв. Пити тричі на день по 100 мл за 30 хв до їди. Курс — 14 днів.

№ 2. 40 г листя дягелю (можна й коренів) залити 1 л окропу, настояти 10 хв (коріння — всю ніч у термосі). Пити після їди протягом дня. Курс — 14 днів.

№ 3. 30 г насіння розторопші варити в 1 склянці води 15 хв, додати воду до об’єму 1 склянки. Пити по 1 ст. л. кожні 2 години. Можна зробити спиртову настойку з подрібненого насіння розторопші (100 г на 0,5 л горілки, настояти 10 днів). Пити по 50 крапель з 50 мл води тричі на день за 30 хв до їди. Курс — 10 днів.

№ 4. Взяти порівну трави чебрецю і цикорію, 10 г суміші залити 1 л окропу, настояти 45 хв. Пити по ковтку протягом дня. Курс — тривалий.

У клімактеричний період за низького тиску: підсмажити і змолоти 50 г кавових зерен, додати 0,5 кг меду і сік 1—2 лимонів, все ретельно перемішати.

Приймати по 1 ч. л. через 2 години після їди. Курс — тривалий.

Горнятко натуральної кави з лимоном корисне для гіпотоніків, астенічних людей, осіб з ослабленою енергетикою, зниженим тонусом.

Як загальнозміцнювальний засіб у разі серцево-судинних захворювань (для гіпертоніків і гіпотоніків) рекомендується приймати по 1 ст. л. меду тричі на день із кефіром, домашнім сиром, фруктами і соками.

Липовий мед показаний як засіб, що зміцнює серцевий м’яз.

Рослинні збори, які нормалізують знижений тиск.

Настій 1: взяти по 1 ст. л. (свіжих або сухих) листя волоського горіха, трави (або коріння) ясенця білого, трави собачої кропиви, залити 0,6 л окропу, настояти 2 години. Пити тричі на день за 40 хв до їди по 100—200 мл. Курс — від 14 днів і довше.

Настій 2: взяти по 30 г трави деревію, грициків, меліси, 20 г дроку красильного (або марени красильної). 2 ст. л. суміші залити в термосі 300 мл окропу, настояти не менше 1 години. Пити ковтками вранці, а ввечері — по 0,5 склянки. Курс — близько 14 днів.

Настій 3: взяти по 50 г трави базиліка, буркуну, рутки, цетрарії ісландської (ісландський мох), листя чорної смородини, голок сосни, меліси, волоського горіха, лаванди, гадючника в’язолистого. Варити 2 ст. л. суміші в 0,5 л води 10 хв. Пити по 75 мл за 2 години після їди.

Перед лікуванням обов’язково порадьтеся з лікарем!

25.01.2018


Переглядів: 2149

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1199 від 24.12.2024p.
¤ 
Безпрограшна серія «Вереса» завершилася розгромною поразкою у Львові

Безпрограшна серія «Вереса» завершилася розгромною поразкою у Львові

Пропустивши два швидких м’ячі і ще в першому таймі залишившись у чисельній меншості, «Верес» поступився «Карпатам» у Львові і перервав свою десятиматчеву безпрограшну серію. Ця поразка стала найбільшою за часів відродженого народного клубу і третьою найбільшою для «Вереса» в елітному дивізіоні чемпіонату України....

¤ 
Cкільки потрібно мити волосся шампунем?

Cкільки потрібно мити волосся шампунем?

Двічі милити голову шампунем – необхідність чи маркетинговий хід? Як насправді правильно мити голову, розповідають експерти....

¤ 
Ботокс для профілактики зморшок: що про це думають медики?

Ботокс для профілактики зморшок: що про це думають медики?

Перед тим як у молодому віці почати ін’єкції ботоксу, варто врахувати всі плюси та мінуси і порадитися з лікарем. Бо є нюанси....

¤ 
Проблеми з пам’яттю:

Проблеми з пам’яттю:

втома, перевантаження чи щось серйозніше?

На забудькуватість скаржаться багато: від молодих до людей похилого віку. Спочатку це проявляється начебто в дрібницях, але часто з віком проблема посилюється, і у якусь мить ми розуміємо, що нам важко на себе покластися, так багато витікає, не утримується, розчиняється ніби в повітрі. І тут ми починаємо замислюватися: це просто накопичилася втома і потрібно з’їздити у відпустку, попити вітамінки, чи справа в чомусь суттєвішому? А раптом провали у пам’яті – ознака захворювання? Давайте проаналізуємо, чому пам’ять може нас підводити і що з цим робити....

¤ 
На потягу вдарило струмом: двоє неповнолітніх отримали термічні опіки

На потягу вдарило струмом: двоє неповнолітніх отримали термічні опіки

Інцидент стався 7 грудня близько 20:40 на залізничній станції Верба, що на Дубенщині....

¤ 
У Рівному запрацювала нова модель громадського транспорту

У Рівному запрацювала нова модель громадського транспорту

Можна сміливо говорити про те, що з 1 грудня у Рівному почала працювати нова модель громадського транспорту. Так, на вулиці міста виїхали нові автобуси, які курсують за маршрутом 47А. А загалом для зменшення заторів у місті значно зменшилася кількість маршруток малої місткості....





Найпопулярніші статті:

• Розшифровка аналізу крові: [841] (22516)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (18450)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (15482)
• Допомога під час карантину [967] (15456)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (15197)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (15064)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (15001)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (14950)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (14925)
• Живи до ста! [965] (14866)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (14827)
• Бюджет і ми… [965] (14803)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (14679)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (14652)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (14528)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (14469)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (14124)
• «Перевірка» на коронавірус коштувала пенсіонерам понад 10 тисяч гривень [964] (14088)

ТОП-15 свіжого номера:

• У Рівному запрацювала нова модель громадського транспорту (672)
• Різниця між пральним порошком і капсулами (88)
• На потягу вдарило струмом: двоє неповнолітніх отримали термічні опіки (86)
• Як позбутися неприємного запаху цибулі на руках після готування? (79)
• Енергетична безпека: на Рівненщині розвиваються альтернативні джерела енергії (75)
• Чи можна нагрівати мед? (70)
• Проблеми з пам’яттю: (70)
• Безпрограшна серія «Вереса» завершилася розгромною поразкою у Львові (70)
• Рецепт домашніх патчів (69)
• Сушарки проти паперових рушників: що безпечніше для здоров’я? (68)
• Фундучна картопля (67)
• Cкільки потрібно мити волосся шампунем? (67)
• Анастасія Либак провела розминку з учнями Жобринського ліцею (66)
• Ботокс для профілактики зморшок: що про це думають медики? (66)
• Чи нешкідливо вмиватися мінеральною водою? (63)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2024 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"