Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №893 від 27.12.2018p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Листопад 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Грудень 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс здоров'я

Похмілля

Похмілля

Практично кожній дорослій людині, яка хоча б раз у своєму житті дозволяла собі випити зайвого на якомусь святі, знайоме ранкове похмілля.

Як ефективно позбутися похмільного синдрому?

Як же допомогти бідолашному організму позбутися неприємного стану? Багато хто користується улюбленими народними засобами, хтось віддає перевагу спеціальним таблеткам. Головне, що б це засіб боролися не з ознаки похмілля, а його причинами, а саме – інтоксикацією організму.

Способи виведення токсинів з організму:

Виведення отрути з організму за допомогою промивання шлунка або клізми.

Якщо попередні способи здаються радикальними і неприйнятними, то можна використати такі аптечні сорбенти, як активоване вугілля, або препарати на основі лігніну, які порадить провізор в аптеці.

В принципі, організм і сам успішно справляється з виведенням отрути, проте безліч народних засобів і невеликих секретів можуть допомогти йому впоратися з цим швидше і ефективніше. Як варіант, можна прийняти бурштинову кислоту (не більше 6 таблеток), сік кількох лимонів або мед.

Досить швидко допомагають від похмільного синдрому квас, кисломолочні продукти, огірковий і капустяний розсоли. Всі ці засоби допомагають нормалізувати водно-сольовий баланс в організмі. Так само із завданням інтоксикації організму і боротьбою з зневодненням допоможуть впоратися контрастний душ, сауна або лазня.

Народні способи проти похмілля:

З виведенням алкогольних токсинів з організму допоможе впоратися … звичайний мед! Це досить рідкісний, але дуже ефективний спосіб. За день перед святом треба регулярно з’їдати столову ложку меду і лише потім спокійно сідати за стіл. Ця профілактична міра допоможе позбутися від неприємних наслідків на ранок і захистить організм від сильного отруєння.

Ще один ефективний профілактичний метод – активоване вугілля. Багато приймають його вже вранці, коли страждають від похмілля, і не знають, що найефективніше він діє після свята, перед сном. За ніч, вугілля очистить організм і вранці вже не буде ніяких неприємних відчуттів і наслідків. Такою ж дією володіє звичайне молоко.

Лікувати похмілля можна навіть холодцем! Особливо цей спосіб зручний в Новий Рік, коли холодець є майже на кожному святковому столі. Готові ліки треба лише перекласти в миску, підігріти на невеликому вогні і з’їсти гарячими. Секрет цього способу полягає у великому вмісті амінокислот в холодці, які прискорюють хімічні реакції в організмі. Таким чином, він швидко відновлюється, і похмілля проходить.

Вітамінний спосіб боротьби з похмілля користується популярністю у лікарів. Вони воліють відновлювати організм людини в стані алкогольного сп’яніння за допомогою вітамінів групи В, особливо ефективні ін’єкції вітаміну В6. До речі, цей спосіб допомагає навіть від білої гарячки, але до такого стану свій організм краще, звичайно ж, не доводити.

Можна від похмілля прийняти питну соду або звичайний аспірин. Завдяки цим речовинам кров в організмі почне швидше циркулювати і тим самим, прискориться обмін речовин. До речі, більшість популярних засобів від похмілля, які продаються в аптеках, наполовину складаються зі звичайної харчової соди.

Від похмілля можуть допомогти біостимулятори, яких зараз величезна кількість і кожен може знайти собі до смаку. Комусь допомагає щільний прийом їжі, а комусь чай з лимоном або кава.

Допоможе освіжитися і прийти в себе після бурхливої ночі нескладний комплекс фізичних вправ. Зробити це в стані похмілля важко, проте вже після декількох хвилин можна відчути явне полегшення. Ще один зручний і не складний засіб – це контрастний душ.

Оздоровлення організму за допомогою алкоголю надзвичайно популярне у наших співвітчизників. Однак цей метод дуже ризикований і принцип його дії схожий на принцип наркотичної залежності. Справа в тому, що алкоголь, так само як і наркотики, викликає у людини звикання, і похмілля на ранок схоже з ламкою. Коли людина після рясного прийняття алкогольних напоїв зупиняється, його організм починає страждати і невелика доза алкоголю здатна поліпшити самопочуття. Однак труїти вже отруєний організм – не найкращий спосіб, тому краще обмежитися кефіром або квасом, в яких хоч і є алкоголь, але в дуже малих кількостях.

Нашатир – радикальний, але дуже дієвий засіб. Якщо похмілля застало не вчасно, а треба бути у формі і чим швидше, тим краще, то випийте півсклянки води з пів чайної ложки нашатирного спирту. На смак це рідкісна гидота, але зате дуже добре допомагає.

Лікування розсолом – найпоширеніший і найулюбленіший спосіб наших предків. Цей традиційний спосіб проти похмілля є прекрасним прискорювачем хімічних реакцій в організмі. І хоча більшою популярністю користується огірковий розсіл, ефективніше все-таки випити капустяний. Якщо смак розсолу не приваблює, то можна з’їсти звичайний солоний огірок. Замість рідини можна випити воду з лимонним соком або томатний сік.

Незвичайний спосіб боротьби з похміллям

Надзвичайно ефективним засобом вважаються ін’єкції гормонів щитовидної залози. Ефект і користь від них просто приголомшливі! Від такого уколу людина тверезіє просто на очах, а відновлювальні процеси в організмі збільшуються в кілька разів. І все це завдяки чарівній властивості гормонів збільшувати швидкість обміну речовин в організмі. Однак метод цей непростий: треба вміння робити уколи, запастися ампулами, які коштують чималих грошей. Однак якщо треба швидко прийти в себе – то можна трохи і витратитися на чудодійний засіб.

Відновлюємо роботу нервової системи

Наступний крок – це відновлення роботи нервової системи. Кращим засобом для поліпшення роботи нервової системи після алкогольної інтоксикації вважається гліцин. Таблетку гліцину потрібно приймати щогодини, тримати її під язиком або за щокою. Гліцин – це головний компонент желатину, тому можна так само з’їсти холодець, желе або заливну рибу.

Допоможуть роботі серця і нервової системи так само таблетки «Панангин», «Пантогам», «Мексидол» та інші. Крім таблеток гарні натуральні продукти: молоко, живе пиво.

Найкраще переживати похмілля вдома, адже, як відомо, інтенсивніше всього організм відновлюється уві сні. Тривалий сон може побороти навіть найсильніше похмілля. Якщо ж немає можливості залишитися вдома, то можна випити зелений або чорний чай, воду з лимоном або каву.

Ще кілька корисних порад від похмілля:

Водні процедури допоможуть зняти напругу і прискорять відновлюючі процеси в організмі. Ефективним буде контрастний душ. Пам’ятайте, що в таких випадках гаряча вода суворо протипоказана, тому температура води повинна бути трохи вище, ніж температура тіла.

Допоможе боротися з похміллям вода з лимонним соком, апельсини, грейпфрути, фреші з цитрусових. Кислота, що міститься в цих продуктах, нейтралізує дію алкоголю в крові. Так само коктейлі з цитрусових допоможуть зняти ломоту в тілі.

Врятує від похмілля білкова їжа: м’ясо або бульйон із зеленню.

Відновитися після бурхливої ночі допоможе старий рецепт від Петра I – компот із сухофруктів. Для більшої користі можна додати кілька крапель лимонного соку. Схожою цілющою властивістю володіє морс.

Випийте зелений чай або відвар з трав. Сильним ефектом відрізняєтьсю відвар з м’яти, насіння кропу і сухої ромашки. Гарячий зелений чай чудово виводить токсини з організму. Ефект посилять кілька ложок меду. Кофеїн, на який багатий зелений чай, звужує судини мозку, а, отже, лікує від головного болю.

Як уникнути похмілля:

Не пийте алкогольні напої на голодний шлунок. Від цього організм швидко п’яніє, адже алкоголь потрапляє практично зразу в кров. Перед святом краще трохи перекусити і прийняти кілька таблеток активованого вугілля.

Під час застілля уникнути похмілля допоможе їжа з високим вмістом вуглеводів. Це рис, макарони, картопля, які грають роль абсорбенту. А м’ясо, в якому міститься багато білка, сповільнить засвоєння алкоголю організмом і відновить обмін речовин.

Не налягайте на солодке і десерти, вони посилюють всмоктування алкоголю.

Робіть гарні перерви між чарками, мінімум півгодини.

Намагайтеся не змішувати алкогольні напої і пити за принципом підвищення градуса.

Багато хто забуває про ці прості правила, і кожен раз після свята страждає від похмілля. У той час, як дотримання цих нехитрих правил допоможе вранці не мучитися від головного болю та інших неприємних наслідків алкогольного сп’яніння. І що найголовніше, деякі профілактичні методи зменшать шкідливий вплив алкоголю на організм.Похмілля

Практично кожній дорослій людині, яка хоча б раз у своєму житті дозволяла собі випити зайвого на якомусь святі, знайоме ранкове похмілля.

Як ефективно позбутися похмільного синдрому?

Як же допомогти бідолашному організму позбутися неприємного стану? Багато хто користується улюбленими народними засобами, хтось віддає перевагу спеціальним таблеткам. Головне, що б це засіб боролися не з ознаки похмілля, а його причинами, а саме – інтоксикацією організму.

Способи виведення токсинів з організму:

Виведення отрути з організму за допомогою промивання шлунка або клізми.

Якщо попередні способи здаються радикальними і неприйнятними, то можна використати такі аптечні сорбенти, як активоване вугілля, або препарати на основі лігніну, які порадить провізор в аптеці.

В принципі, організм і сам успішно справляється з виведенням отрути, проте безліч народних засобів і невеликих секретів можуть допомогти йому впоратися з цим швидше і ефективніше. Як варіант, можна прийняти бурштинову кислоту (не більше 6 таблеток), сік кількох лимонів або мед.

Досить швидко допомагають від похмільного синдрому квас, кисломолочні продукти, огірковий і капустяний розсоли. Всі ці засоби допомагають нормалізувати водно-сольовий баланс в організмі. Так само із завданням інтоксикації організму і боротьбою з зневодненням допоможуть впоратися контрастний душ, сауна або лазня.

Народні способи проти похмілля:

З виведенням алкогольних токсинів з організму допоможе впоратися … звичайний мед! Це досить рідкісний, але дуже ефективний спосіб. За день перед святом треба регулярно з’їдати столову ложку меду і лише потім спокійно сідати за стіл. Ця профілактична міра допоможе позбутися від неприємних наслідків на ранок і захистить організм від сильного отруєння.

Ще один ефективний профілактичний метод – активоване вугілля. Багато приймають його вже вранці, коли страждають від похмілля, і не знають, що найефективніше він діє після свята, перед сном. За ніч, вугілля очистить організм і вранці вже не буде ніяких неприємних відчуттів і наслідків. Такою ж дією володіє звичайне молоко.

Лікувати похмілля можна навіть холодцем! Особливо цей спосіб зручний в Новий Рік, коли холодець є майже на кожному святковому столі. Готові ліки треба лише перекласти в миску, підігріти на невеликому вогні і з’їсти гарячими. Секрет цього способу полягає у великому вмісті амінокислот в холодці, які прискорюють хімічні реакції в організмі. Таким чином, він швидко відновлюється, і похмілля проходить.

Вітамінний спосіб боротьби з похмілля користується популярністю у лікарів. Вони воліють відновлювати організм людини в стані алкогольного сп’яніння за допомогою вітамінів групи В, особливо ефективні ін’єкції вітаміну В6. До речі, цей спосіб допомагає навіть від білої гарячки, але до такого стану свій організм краще, звичайно ж, не доводити.

Можна від похмілля прийняти питну соду або звичайний аспірин. Завдяки цим речовинам кров в організмі почне швидше циркулювати і тим самим, прискориться обмін речовин. До речі, більшість популярних засобів від похмілля, які продаються в аптеках, наполовину складаються зі звичайної харчової соди.

Від похмілля можуть допомогти біостимулятори, яких зараз величезна кількість і кожен може знайти собі до смаку. Комусь допомагає щільний прийом їжі, а комусь чай з лимоном або кава.

Допоможе освіжитися і прийти в себе після бурхливої ночі нескладний комплекс фізичних вправ. Зробити це в стані похмілля важко, проте вже після декількох хвилин можна відчути явне полегшення. Ще один зручний і не складний засіб – це контрастний душ.

Оздоровлення організму за допомогою алкоголю надзвичайно популярне у наших співвітчизників. Однак цей метод дуже ризикований і принцип його дії схожий на принцип наркотичної залежності. Справа в тому, що алкоголь, так само як і наркотики, викликає у людини звикання, і похмілля на ранок схоже з ламкою. Коли людина після рясного прийняття алкогольних напоїв зупиняється, його організм починає страждати і невелика доза алкоголю здатна поліпшити самопочуття. Однак труїти вже отруєний організм – не найкращий спосіб, тому краще обмежитися кефіром або квасом, в яких хоч і є алкоголь, але в дуже малих кількостях.

Нашатир – радикальний, але дуже дієвий засіб. Якщо похмілля застало не вчасно, а треба бути у формі і чим швидше, тим краще, то випийте півсклянки води з пів чайної ложки нашатирного спирту. На смак це рідкісна гидота, але зате дуже добре допомагає.

Лікування розсолом – найпоширеніший і найулюбленіший спосіб наших предків. Цей традиційний спосіб проти похмілля є прекрасним прискорювачем хімічних реакцій в організмі. І хоча більшою популярністю користується огірковий розсіл, ефективніше все-таки випити капустяний. Якщо смак розсолу не приваблює, то можна з’їсти звичайний солоний огірок. Замість рідини можна випити воду з лимонним соком або томатний сік.

Незвичайний спосіб боротьби з похміллям

Надзвичайно ефективним засобом вважаються ін’єкції гормонів щитовидної залози. Ефект і користь від них просто приголомшливі! Від такого уколу людина тверезіє просто на очах, а відновлювальні процеси в організмі збільшуються в кілька разів. І все це завдяки чарівній властивості гормонів збільшувати швидкість обміну речовин в організмі. Однак метод цей непростий: треба вміння робити уколи, запастися ампулами, які коштують чималих грошей. Однак якщо треба швидко прийти в себе – то можна трохи і витратитися на чудодійний засіб.

Відновлюємо роботу нервової системи

Наступний крок – це відновлення роботи нервової системи. Кращим засобом для поліпшення роботи нервової системи після алкогольної інтоксикації вважається гліцин. Таблетку гліцину потрібно приймати щогодини, тримати її під язиком або за щокою. Гліцин – це головний компонент желатину, тому можна так само з’їсти холодець, желе або заливну рибу.

Допоможуть роботі серця і нервової системи так само таблетки «Панангин», «Пантогам», «Мексидол» та інші. Крім таблеток гарні натуральні продукти: молоко, живе пиво.

Найкраще переживати похмілля вдома, адже, як відомо, інтенсивніше всього організм відновлюється уві сні. Тривалий сон може побороти навіть найсильніше похмілля. Якщо ж немає можливості залишитися вдома, то можна випити зелений або чорний чай, воду з лимоном або каву.

Ще кілька корисних порад від похмілля:

Водні процедури допоможуть зняти напругу і прискорять відновлюючі процеси в організмі. Ефективним буде контрастний душ. Пам’ятайте, що в таких випадках гаряча вода суворо протипоказана, тому температура води повинна бути трохи вище, ніж температура тіла.

Допоможе боротися з похміллям вода з лимонним соком, апельсини, грейпфрути, фреші з цитрусових. Кислота, що міститься в цих продуктах, нейтралізує дію алкоголю в крові. Так само коктейлі з цитрусових допоможуть зняти ломоту в тілі.

Врятує від похмілля білкова їжа: м’ясо або бульйон із зеленню.

Відновитися після бурхливої ночі допоможе старий рецепт від Петра I – компот із сухофруктів. Для більшої користі можна додати кілька крапель лимонного соку. Схожою цілющою властивістю володіє морс.

Випийте зелений чай або відвар з трав. Сильним ефектом відрізняєтьсю відвар з м’яти, насіння кропу і сухої ромашки. Гарячий зелений чай чудово виводить токсини з організму. Ефект посилять кілька ложок меду. Кофеїн, на який багатий зелений чай, звужує судини мозку, а, отже, лікує від головного болю.

Як уникнути похмілля:

Не пийте алкогольні напої на голодний шлунок. Від цього організм швидко п’яніє, адже алкоголь потрапляє практично зразу в кров. Перед святом краще трохи перекусити і прийняти кілька таблеток активованого вугілля.

Під час застілля уникнути похмілля допоможе їжа з високим вмістом вуглеводів. Це рис, макарони, картопля, які грають роль абсорбенту. А м’ясо, в якому міститься багато білка, сповільнить засвоєння алкоголю організмом і відновить обмін речовин.

Не налягайте на солодке і десерти, вони посилюють всмоктування алкоголю.

Робіть гарні перерви між чарками, мінімум півгодини.

Намагайтеся не змішувати алкогольні напої і пити за принципом підвищення градуса.

Багато хто забуває про ці прості правила, і кожен раз після свята страждає від похмілля. У той час, як дотримання цих нехитрих правил допоможе вранці не мучитися від головного болю та інших неприємних наслідків алкогольного сп’яніння. І що найголовніше, деякі профілактичні методи зменшать шкідливий вплив алкоголю на організм.

27.12.2018


Переглядів: 1344

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1199 від 24.12.2024p.
¤ 
Безпрограшна серія «Вереса» завершилася розгромною поразкою у Львові

Безпрограшна серія «Вереса» завершилася розгромною поразкою у Львові

Пропустивши два швидких м’ячі і ще в першому таймі залишившись у чисельній меншості, «Верес» поступився «Карпатам» у Львові і перервав свою десятиматчеву безпрограшну серію. Ця поразка стала найбільшою за часів відродженого народного клубу і третьою найбільшою для «Вереса» в елітному дивізіоні чемпіонату України....

¤ 
Cкільки потрібно мити волосся шампунем?

Cкільки потрібно мити волосся шампунем?

Двічі милити голову шампунем – необхідність чи маркетинговий хід? Як насправді правильно мити голову, розповідають експерти....

¤ 
Ботокс для профілактики зморшок: що про це думають медики?

Ботокс для профілактики зморшок: що про це думають медики?

Перед тим як у молодому віці почати ін’єкції ботоксу, варто врахувати всі плюси та мінуси і порадитися з лікарем. Бо є нюанси....

¤ 
Проблеми з пам’яттю:

Проблеми з пам’яттю:

втома, перевантаження чи щось серйозніше?

На забудькуватість скаржаться багато: від молодих до людей похилого віку. Спочатку це проявляється начебто в дрібницях, але часто з віком проблема посилюється, і у якусь мить ми розуміємо, що нам важко на себе покластися, так багато витікає, не утримується, розчиняється ніби в повітрі. І тут ми починаємо замислюватися: це просто накопичилася втома і потрібно з’їздити у відпустку, попити вітамінки, чи справа в чомусь суттєвішому? А раптом провали у пам’яті – ознака захворювання? Давайте проаналізуємо, чому пам’ять може нас підводити і що з цим робити....

¤ 
На потягу вдарило струмом: двоє неповнолітніх отримали термічні опіки

На потягу вдарило струмом: двоє неповнолітніх отримали термічні опіки

Інцидент стався 7 грудня близько 20:40 на залізничній станції Верба, що на Дубенщині....

¤ 
У Рівному запрацювала нова модель громадського транспорту

У Рівному запрацювала нова модель громадського транспорту

Можна сміливо говорити про те, що з 1 грудня у Рівному почала працювати нова модель громадського транспорту. Так, на вулиці міста виїхали нові автобуси, які курсують за маршрутом 47А. А загалом для зменшення заторів у місті значно зменшилася кількість маршруток малої місткості....





Найпопулярніші статті:

• Розшифровка аналізу крові: [841] (22509)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (18449)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (15481)
• Допомога під час карантину [967] (15454)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (15193)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (15063)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (14999)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (14946)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (14923)
• Живи до ста! [965] (14864)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (14826)
• Бюджет і ми… [965] (14802)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (14678)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (14648)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (14527)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (14466)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (14121)
• «Перевірка» на коронавірус коштувала пенсіонерам понад 10 тисяч гривень [964] (14085)

ТОП-15 свіжого номера:

• У Рівному запрацювала нова модель громадського транспорту (605)
• Різниця між пральним порошком і капсулами (80)
• Енергетична безпека: на Рівненщині розвиваються альтернативні джерела енергії (73)
• На потягу вдарило струмом: двоє неповнолітніх отримали термічні опіки (72)
• Як позбутися неприємного запаху цибулі на руках після готування? (69)
• Проблеми з пам’яттю: (69)
• Безпрограшна серія «Вереса» завершилася розгромною поразкою у Львові (69)
• Чи можна нагрівати мед? (68)
• Анастасія Либак провела розминку з учнями Жобринського ліцею (66)
• Ботокс для профілактики зморшок: що про це думають медики? (66)
• Cкільки потрібно мити волосся шампунем? (66)
• Рецепт домашніх патчів (65)
• Фундучна картопля (64)
• Чи нешкідливо вмиватися мінеральною водою? (63)
• Сушарки проти паперових рушників: що безпечніше для здоров’я? (63)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2024 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"