Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №276 від 25.01.2007p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Листопад 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Грудень 2024p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Новини Рівне
QRcode

#Вища школа майбутнього

МАУП - найкраща в Україні кузня кадрів

МАУП - найкраща в Україні кузня кадрів

нової політичної, ділової та культурної еліти

У кожній країні є свій Гарвард чи Оксфорд, де з кафедр розливаються передові знання, а в коридорах і аудиторіях панує атмосфера молодіжного лідерства, в якій зі студентських років куються кадри майбутньої національної політичної, ділової та культурної еліти. Безперечною кузнею таких кадрів сьогодні по праву вважається Міжрегіональна Академія управління персоналом - найбільший і найпрестижніший вітчизняний недержавний вищий навчальний та науково-дослідний заклад. Сьогодні МАУП акредитовано за всіма ліцензованими спеціальностями з правом видачі дипломів про вищу освіту державного зразка. Академія є членом Міжнародної Кадрової Академії та Європейської Асоціації університетів безперервної освіти.

За 18 років існування Академії підготовлено тисячі фахівців із менеджменту та бізнесу, банківської справи, соціології, психології, права та інших спеціальностей. Керівництво МАУП створило чудові умови для навчання студентів та міцну матеріальну базу, завдяки чому цей заклад став моделлю вищої школи майбутнього. Тим не менше, минулий 2006 рік був позначений спробою Міністерства освіти і науки знищити Академію економічними та політичними важелями.

Український "Оксфорд"

- 60-тисячний колектив Міжрегіональної Академії управління персоналом, - переконаний новий директор Рівненського інституту МАУП, кандидат технічних наук, член-кореспондент Інженерної Академії України Анатолій КУКОВСЬКИЙ (на фото), - сьогодні потребує захисту від упереджених, протиправних дій та прямого незаконного переслідування з боку міністра освіти та його підлеглих. Хвиля зумисне організованих перевірок, злісних наклепів у ЗМІ, необгрунтованих рішень про анулювання ліцензій та відмова у видачі дипломів мають на меті лише одне - протизаконне знищення одного з найбільших вищих навчальних закладів України. Це не що інше, як перерозподіл ринку освіти, ініціатором якого є міністерство.

- У це дуже важко повірити, враховуючи те, що МАУП був першим вузом в Україні, який підтримав Помаранчеву революцію. В листопаді 2004-го на Майдан Незалежності разом із викладачами вийшли сотні студентів-маупівців. Чому, Анатолію Григоровичу, МАУП - “красень-лебідь” недержавної системи освіти - стала “гидким каченям”?

- Тому що академія інноваційна, демократична і більш адаптована до Болонської системи освіти. Сьогодні недержавна система освіти, займаючи близько 12 відсотків загальноосвітнього поля за кількістю студентів та фахівців, які працюють у цій сфері, серйозно конкурує з державною системою освіти. А МАУП, як флагман недержавної освіти, конкурує, крім того, ще з багатьма приватними вузами, яким влада обіцяє лояльність в обмін на підтримку її боротьби з Академією. Спроба керівництва Міносвіти знищити потужний український заклад освіти, що створювався роками, викликає в суспільстві глибоке обурення. Загалом, за нашими відомостями, до Президента, Прем’єр-міністра, Генпрокурора України та міжнародних організацій надіслано понад п’ять тисяч листів на захист МАУП, у тому числі від керівників державних адміністрацій, місцевих рад, науковців, викладачів та молоді.

З 1989 року, часу свого заснування, МАУП самовіддано працює на благо України та її народу. Щоб не бути голослівним, наведу кілька красномовних фактів.

• У складі МАУП діють 75 інститутів, коледжів, технікумів та ліцеїв, а також науково-дослідні інститути і центри, які займають 250 тисяч квадратних метрів власної площі. Тільки на початок цього навчального року МАУП ввела в експлуатацію 12 навчальних корпусів, виділила регіональним підрозділам понад 750 одиниць комп’ютерної техніки.

• У МАУП діє єдиний у СНД Телеуніверситет, а також Міжнародний бібліотечно-інформаційний центр, Український народний університет, власне видавництво, яке спеціалізується на випуску оригінальної навчальної літератури, адаптованої до реальних умов економіки та суспільного життя.

• У МАУП навчається близько 57 тисяч студентів із 32 країн світу. Підготовка та перепідготовка фахівців здійснюється за 30 спеціальностями та 132 спеціалізаціями. Навчальний процес забезпечують понад 4000 викладачів, з яких 233 доктори та 1502 кандидати наук, 160 професорів та 963 доценти.

• МАУП щороку сплачує до державного бюджету податки в сумі понад 20 мільйонів гривень. Тільки за 2005-2006 навчальний рік було підготовлено майже 15 тисяч фахівців, що заощадило для держави не менш як 300 мільйонів гривень.

• МАУП власним коштом утримує або суттєво допомагає понад тисячі дітей-сиріт, збудувала сім православних храмів, створила єдиний у світі Військово-козацький інститут, встановила 14 величних пам’ятників видатним постатям України та жертвам Голодомору.

На порозі десятиріччя

- З якими здобутками ввійшов Рівненський інститут МАУП у 2007 рік?

- Наша область, на мою думку, має пишатися тим, що в Рівному вже десятий рік працює підрозділ Міжрегіональної Академії управління персоналом. За цей час підготовлено та випущено понад 600 фахівців. Наші випускники працюють в органах державного управління всіх рівнів, правоохоронних органах, банках, страхових компаніях, на провідних підприємствах - Рівненській та Хмельницькій АЕС, ДАК “Нафтопровід “Дружба”, компанії “Вінніфрут”, “Чумак”, “Фортеця”, “Пріокс”, Івано-Долинському спецкар’єрі, у нотаріаті й адвокатурі.

Студентський контингент інституту налічує нині 700 студентів. Навчання організовано на двох факультетах - денному та заочному. Інститут здійснює підготовку молодших спеціалістів, бакалаврів, фахівців за актуальними спеціальностями: фінанси, банківська справа, правознавство, маркетинг, менеджмент організацій.

Викладачі та студенти Рівненського інституту щиро вдячні засновнику і президенту МАУП, доктору наук, професору Георгію Васильовичу Щокіну та ректору МАУП, доктору наук, професору Миколі Федоровичу Головатому за постійну увагу до наших запитів та сприяння у вирішенні проблем вдосконалення навчально-виховного процесу.

- Випускники МАУП, безумовно, поповнять нову кадрову генерацію України. Які особливості їх підготовки?

- З початку свого заснування Рівненський інститут МАУП зосередився на підготовці фахівців за найактуальнішими на ринку праці спеціальностями економічного, юридичного та управлінського напрямків. За останні два роки ми поповнили традиційний перелік спеціальностей і спеціалізацій новими - найперспективнішими і найсучаснішими, які диктує ринок праці, зокрема:

• менеджмент туризму і готельного бізнесу;

• медичний і фармацевтичний менеджмент;

• менеджмент охоронної діяльності;

• менеджмент підприємницької діяльності;

• менеджмент землевпорядкування та кадастру;

• менеджмент транспортних систем;

• торговельний менеджмент;

• митне і господарське право;

• міжнародна економіка та фінанси;

• організація управління фізичною культурою та спортом тощо.

Перевагою навчання в МАУП є організація навчального процесу за так званим рівневим принципом, що дає можливість для вступників продовжити навчання, виходячи з уже набутого освітньо-кваліфікаційного рівня, напряму, спеціальності. Це дозволяє заощадити і час на підготовку, і, безперечно, кошти.

Професіонали і патріоти

- На мою думку, приємно працювати і корисно навчатися у вищому навчальному закладі, в якому якість підготовки майбутніх фахівців адекватна науковому і професійному рівню їх наставників.

- Професорсько-викладацький склад Рівненського інституту МАУП налічує 60 викладачів, які працюють на п’яти кафедрах. Серед наших викладачів понад 75 відсотків мають наукові ступені та звання, а також досвід викладання у вітчизняних та європейських університетах. На старших курсах, коли для підготовки фахівця важливого значення набуває закріплення теоретичного матеріалу та розвиток практичних навиків, у навчальному процесі беруть участь провідні фахівці-практики. Це значно підсилює рівень викладання та загальної підготовки студента, надає можливість опановувати найсучасніші знання, що в кінцевому підсумку сприяє його швидкій та якісній адаптації на робочому місці.

- А самі наставники студентів мають можливості для наукового зростання?

- В академії є не тільки аспірантури і докторантури. Маємо також міжнародну докторантуру з міжнародною акредитацією, яка здійснює підготовку докторів філософії, докторів наук за міжнародними стандартами з видачею їм міжнародних дипломів, що визнаються в усіх країнах світу.

- І на завершення розмови:

як у Рівненському інституті МАУП розвивають творчі та фізичні здібності молоді?

- Студенти регулярно відвідують кращі вистави театрів Рівного, Києва і Львова, беруть участь у культурно-розважальних заходах не тільки інституту, але й загальноакадемічних. Усі наші студенти захоплюються спортом і туризмом, роботою у науковому товаристві, виступають із доповідями на науково-практичних конференціях як у рівненських вузах, так і в інших вищих навчальних закладах України. З першого дня навчання ми прищеплюємо майбутнім фахівцям почуття особистості, гідної поваги, вміння долати труднощі. Невдачі бувають у всіх, а успіху досягають тільки одержимі. Власне підготовка одержимих професіоналів, які водночас є щирими патріотами України - головне завдання МАУП - найкращої кузні кадрів нової української політичної, ділової та культурної еліти.

Для абітурієнтів працює підготовче відділення, яке готує до вступу в Академію. Причому, по закінченні слухачі відділення зараховуються до МАУП без вступних іспитів за результатами випускних тестувань на підготовчому.

Випускники МАУП одержують разом із державним дипломом про вищу освіту і міжнародний диплом, який дає право на працевлаштування за набутим фахом за кордоном, оскільки визнаний більш як у 100 країнах світу.

Адреса приймальної комісії Рівненського інституту МАУП: 33001, м. Рівне, вул. Біла, 5-а; тел./факс: (0362) 61-19-77. Ліцензія: серія АА № 903324 від 09.06.2004р.

25.01.2007Спілкувався Олександр ОЛЬХОВИК


Переглядів: 990

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1199 від 24.12.2024p.
¤ 
Безпрограшна серія «Вереса» завершилася розгромною поразкою у Львові

Безпрограшна серія «Вереса» завершилася розгромною поразкою у Львові

Пропустивши два швидких м’ячі і ще в першому таймі залишившись у чисельній меншості, «Верес» поступився «Карпатам» у Львові і перервав свою десятиматчеву безпрограшну серію. Ця поразка стала найбільшою за часів відродженого народного клубу і третьою найбільшою для «Вереса» в елітному дивізіоні чемпіонату України....

¤ 
Cкільки потрібно мити волосся шампунем?

Cкільки потрібно мити волосся шампунем?

Двічі милити голову шампунем – необхідність чи маркетинговий хід? Як насправді правильно мити голову, розповідають експерти....

¤ 
Ботокс для профілактики зморшок: що про це думають медики?

Ботокс для профілактики зморшок: що про це думають медики?

Перед тим як у молодому віці почати ін’єкції ботоксу, варто врахувати всі плюси та мінуси і порадитися з лікарем. Бо є нюанси....

¤ 
Проблеми з пам’яттю:

Проблеми з пам’яттю:

втома, перевантаження чи щось серйозніше?

На забудькуватість скаржаться багато: від молодих до людей похилого віку. Спочатку це проявляється начебто в дрібницях, але часто з віком проблема посилюється, і у якусь мить ми розуміємо, що нам важко на себе покластися, так багато витікає, не утримується, розчиняється ніби в повітрі. І тут ми починаємо замислюватися: це просто накопичилася втома і потрібно з’їздити у відпустку, попити вітамінки, чи справа в чомусь суттєвішому? А раптом провали у пам’яті – ознака захворювання? Давайте проаналізуємо, чому пам’ять може нас підводити і що з цим робити....

¤ 
На потягу вдарило струмом: двоє неповнолітніх отримали термічні опіки

На потягу вдарило струмом: двоє неповнолітніх отримали термічні опіки

Інцидент стався 7 грудня близько 20:40 на залізничній станції Верба, що на Дубенщині....

¤ 
У Рівному запрацювала нова модель громадського транспорту

У Рівному запрацювала нова модель громадського транспорту

Можна сміливо говорити про те, що з 1 грудня у Рівному почала працювати нова модель громадського транспорту. Так, на вулиці міста виїхали нові автобуси, які курсують за маршрутом 47А. А загалом для зменшення заторів у місті значно зменшилася кількість маршруток малої місткості....





Найпопулярніші статті:

• Розшифровка аналізу крові: [841] (22513)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (18450)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (15482)
• Допомога під час карантину [967] (15456)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (15196)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (15064)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (15001)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (14949)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (14925)
• Живи до ста! [965] (14866)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (14827)
• Бюджет і ми… [965] (14803)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (14679)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (14652)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (14528)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (14469)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (14124)
• «Перевірка» на коронавірус коштувала пенсіонерам понад 10 тисяч гривень [964] (14088)

ТОП-15 свіжого номера:

• У Рівному запрацювала нова модель громадського транспорту (638)
• Різниця між пральним порошком і капсулами (83)
• На потягу вдарило струмом: двоє неповнолітніх отримали термічні опіки (80)
• Енергетична безпека: на Рівненщині розвиваються альтернативні джерела енергії (74)
• Як позбутися неприємного запаху цибулі на руках після готування? (73)
• Проблеми з пам’яттю: (70)
• Безпрограшна серія «Вереса» завершилася розгромною поразкою у Львові (70)
• Чи можна нагрівати мед? (69)
• Сушарки проти паперових рушників: що безпечніше для здоров’я? (67)
• Рецепт домашніх патчів (67)
• Cкільки потрібно мити волосся шампунем? (67)
• Анастасія Либак провела розминку з учнями Жобринського ліцею (66)
• Ботокс для профілактики зморшок: що про це думають медики? (66)
• Фундучна картопля (65)
• Чи нешкідливо вмиватися мінеральною водою? (63)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2024 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"