Обласну комплексну програму захисту регіону презентували в Рівненській ОДА. В подальшому її планують затвердити на обласній сесії.
Програма має на меті впровадити єдину систему відеоспостереження на усій території області, у тому числі й у територіальних громадах. Щоденно інформацію збиратимуть у штабі ГУ Нацполіції області. Це дасть можливість оперативно відстежувати порушення на дорогах, вулицях, у громадських місцях та реагувати на них.
Так, до обговорення програми долучилися – голова ОДА Віталій Коваль, його перший заступник Сергій Подолін та заступниця Іванна Смачило, а також голова облради Сергій Кондрачук та його перший заступник Сергій Свисталюк.
«На сьогодні в області уже працює 596 камер спостереження. Та їх замало, аби швидко та ефективно реагувати та виявляти злочини і правопорушення. Основна ідея програми – не лише встановити додаткові камери спостереження, а й запустити новий сервер і програмне забезпечення. Тоді дані зі всіх камер області зберігатимуться на єдиній платформі», – зазначає Віталій Коваль.
За його словами, це в рази спростить роботу правоохоронцям, а в області покращиться безпекове середовище.
Загалом, система фіксуватиме порушення громадського порядку, розпізнаватиме обличчя та визначатиме номери автомобіля.
«Якщо ми говоримо про розкриття злочинів, то ми працюватимемо за наступним алгоритмом: реєстрація повідомлення службою «102» – пошук інформації по камерах відеоспостереження по всій області – внесення номерного знаку до бази «Розшук» – орієнтування нарядів поліції щодо затримання злочинців», – розповідає начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський.
Також «Безпечна Рівненщина» передбачає інтеграцію з ситуаційними центрами, хмарне обчислювальне середовище та програмні засоби аналітики.
Так, вартість програми «Безпечна Рівненщина» становить 8 млн грн. Для її підтримки планують залучити як обласний, так і бюджети територіальних громад.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |