Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №482 від 05.01.2011p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Новини Рівне
QRcode

#Новини краю

Економити на освіті більше не будуть

Такого результату дійшли учасники розширеної наради з питань формування бюджету на 2011 рік. “На Рівненщині з року в рік знімали гроші з освіти, щоб закрити потреби медицини, - констатує в.о. голови ОДА Анатолій ЮХИМЕНКО. - Це бачать у столиці і думають, що в області не вміють витрачати гроші на розвиток”. Тим більше, що в області є більше 20 аварійних шкіл, які потребують значних капіталовкладень.

Визначили кращі гуртожитки

Завершився традиційний огляд-конкурс на краще облаштування гуртожитків. Найбільш комфортні та затишні осередки визначали у два етапи. Спочатку в кожному вищому навчальному закладі відбувався відбірковий тур, а потім уже обласний. Переможців обирали серед гуртожитків ВНЗ І-ІІ та ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації. До уваги брали, зокрема, умови проживання, стан збереження майна, організацію дозвілля. У результаті найкращими визнали гуртожиток №5 НУВГП (1 місце), гуртожиток №2 РДГУ (2 місце), гуртожиток № 6 НУ “Острозька академія” (3 місце). Переможці отримали грамоти, кубки та сертифікати на отримання кухонних плит, холодильників, пральних машин, телевізорів, фотоапаратів.

50 мільйонів боргу

У новий опалювальний сезон тепловики увійшли з неокупними тарифами. Як наслідок, Рівненщина розраховується за імпортний енергоресурс на 47 відсотків. Це не значно краще, ніж інші області, втім підприємствам борги потрібно зменшувати.

Водночас обіцяної компенсації за різницю в тарифах у 2010 році так і не дочекалися. Теплопостачальники Рівненщини підтвердили у столиці понад 50 мільйонів збитків, завданих наданням неокупних послуг за 9 місяців цього року. Понад 30 мільйонів їм обіцяли відшкодувати з Держбюджету. Однак, рішення відтермінували.

Кому гуртожиток?

У комунальну власність територіальні громади вже прийняли 54 гуртожитки. Мешканцям 35 із них вже дозволили приватизовувати кімнати. Серед причин, які стримують цей процес - самовільне перепланування кімнат, реконструкція гуртожитків, внесення змін у технічну документацію.

На Сарненщині визначили найдостойніших

Тих, ким можна пишатися, визначали, зокрема, серед громадських та політичних діячів краю, підприємців, сільгоспвиробників, освітян, медиків, спортсменів, працівників культури, меценатів, духовенства. У результаті переможцями рейтингу популярності “Гордість Сарненщини” стали: депутат Сарненської міської ради Леонтій Ніколайчук, директор підприємства “Фантомаш”, винахідник Анатолій Сінозацький, настоятель Свято-Покровської церкви отець Володимир, передовик сільського господарства Володимир Тивончук тощо.

Водночас проект “Гордість Рівненщини” досі триває. За його підсумками будуть визначені найдостойніші краяни, які формують імідж області.

05.01.2011


Переглядів: 1403

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 11.03.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (28357)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24484)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (23091)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (22426)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (22418)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (22233)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (22221)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (21971)
• Живи до ста! [965] (21924)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (21570)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (21216)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20333)
• Допомога під час карантину [967] (17335)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16829)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16639)
• Бюджет і ми… [965] (16322)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16309)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16076)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (1354)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1093)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (866)
• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (726)
• Яблучні млинці (669)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (546)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (461)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (378)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (372)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (355)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (259)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (247)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (242)
• «Сердечні» булочки (228)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (206)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"