Хлопець розповів, що того вечора йому вкрай необхідні були гроші. З надією позичити декілька гривень у 77-річної бабусі, завітав до її хати. Щедра та розуміюча старенька дала молодику 10 гривень. Проте п’яному хлопцеві цього видалось замало, і він почав бити бабцю спочатку руками, а потім й ногами, вимагаючи при цьому гроші. Пенсіонерка не піддавалась вимогам нелюда та продовжувала терпіти побої. Коли ж Іван зрозумів, що грошей вона більше не дасть, залишив її лежати, забравши мобільний телефон, а сам пішов до сусіднього села Смородськ на дискотеку.
Нині потерпіла бабуся перебуває у Дубровицькій центральній районній лікарні у травматологічному відділенні з численними травмами.
Як повідомила в.о. начальника районного відділу міліції Тамара КРАСЬКО, за цим фактом слідчі райвідділу порушили кримінальну справу за ч.3 ст.187 Кримінального кодексу України (“Розбій”), санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.