Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №574 від 25.10.2012p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс спорту

Чемпіонат області з футболу

Володар бронзи відомий, а боротьба за золото і місце в лізі триває

19 тур. 17 жовтня. “Гоща-АМАКО” (Гоща) - “ОДЕК” (Оржів) - 1:6. Голи: Хомончак - Пуц-3, Чикалюк-Козакевич, Вознюк, Білінчук. 20 тур. 21 жовтня. СК “Волинь” - “Маяк” - 2:1, “Авангард-2010” - “Волинь-Цемент” - 4:0, “РОКО-Зоря” - “Сокіл” (Радивилів) - 1:4, “Енергія” - “Сокіл” (Садове) - 1:1.

24 жовтня. “ОДЕК” - “Славія”.

Гра “Ізотоп-РАЕС” - ФК “Гоща-АМАКО” відбудеться 31 жовтня.

Цікавим обіцяв бути матч у Гощі, де зустрічалися третя та друга команди чемпіонату. На жаль, більшість шанувальників футболу, які в дощову погоду відвідали цю гру, залишали стадіон розчарованим. Рахунок - 1:6 аж ніяк не відповідає очікуваному результату від господарів поля в цій грі. Напевно, на гру футболістів “Гощі-АМАКО” психологічно сильно вплинув результат матчу між збірними України та Чорногорії. Адже за день до гри з “ОДЕКом” команда в повному складі поїхала до столиці отримувати натхнення від гри нашої збірної. Але результат матчу в Києві не додав гощанцям натхнення, а швидше подіяв навпаки. Адже цілком нормально для гощанських футболістів за день до відповідального матчу проїхати в автобусі 700 кілометрів, повернутися опісля півночі, і от якби Україна виграла, то напевно і в Гощі результат був би іншим. А так гощанці втратили всі шанси на здобуття срібних нагород, і вже можуть достроково отримувати привітання як бронзові призери чемпіонату.

Натомість боротьба за золото ще триває. “Славія” випереджає на три очки “ОДЕК” і доля золота цілком може вирішитися у найближчому матчі в Оржеві, у якому господарі прийматимуть головного претендента. У разі перемоги рівнян у цьому матчі, вони стають недосяжними для суперника, а ось будь-який інший результат залишає питання визначення переможця відкритим. І в такому випадку все стане зрозуміло у двох заключних турах. Так, 4 листопада “Славія” прийматиме “Ізотоп”, “ОДЕК” гостюватиме в Сарнах, а 11 листопада у заключному турі рівняни гратимуть у Володимирці, оржівці - в Здолбунові, де зустрінуться з місцевою “Волинню”, яка продовжує запеклу боротьбу за місце в першій лізі.

Поки лідери відпочивали, інші команди вели боротьбу за виживання. Тут варто виділити дві гри СК “Волинь” - “Маяк” і “РОКО-Зоря” - “Сокіл” (Радивилів), адже результати двох інших матчів або не впливали на боротьбу за виживання, або були передбачуваними. Так, гра в Рівному прогнозовано завершилася перемогою “Авангарду-2010” над відвертим аутсайдером “Волинь-Цементом”, який поки що так і не здобув жодного очка, пропустивши у свої ворота майже втричі більше ніж інші команди голів (95). Інша пара, яка протягом чемпіонату боролася за бронзу, а наразі втратила шанси і вирішує лише локальні завдання, розійшлася у Володимирці миром - 1:1.

І нарешті, щодо матчів претендентів на виліт. Найбільш цікавим у цьому плані була гра в Зорі, де зустрічалися “РОКО-Зоря” і радивилівський “Сокіл”. Перемога господарів дозволяла їм вийти з числа претендентів на виліт, а нічия - почуватися спокійно в заключних турах. Але гості сплутали усі карти, здобувши переконливу перемогу - 4:1, і таким чином наздогнавши зорянців по очках. Важку, але дуже потрібну перемогу 2:1 здобули в Здолбунові футболісти СК “Волинь”, перегравши “Маяк”, який втратив надії на нагороди, але продовжує суперечку за четверту сходинку.

25.10.2012


Переглядів: 1748

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 11.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (29345)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24717)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24034)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (23372)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (23365)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (23208)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23174)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (22973)
• Живи до ста! [965] (22860)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (22508)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22157)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20500)
• Допомога під час карантину [967] (17474)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16998)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16753)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16449)
• Бюджет і ми… [965] (16430)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16184)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1847)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1604)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1450)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1014)
• Яблучні млинці (831)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (725)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (628)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (580)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (532)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (516)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (451)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (413)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (409)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (406)
• «Сердечні» булочки (365)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"