Новини Рівне
QRcode

#Аматорська ліга Рівненщини

Учасники плей-офф відомі

18 тур. 11 березня. БК “Лучеськ” (Луцьк) ­ “Енергетик” (Нетішин) ­ 59:68 (9:17; 17:24; 29:17; 4:10). Кращі бомбардири: Івачов (15) ­ Целюк (28). “F.L.A.S.H” ­ “Baltik House” ­ 64:75 (14:19; 12:24; 11:13; 27:19). Кращі бомбардири: Зазулевич (13) ­ Сотник (28).

12 березня. БК “Лучеськ” ­ ОСДЮШОР ­ 61:59 (19:25; 11:15; 14:6; 17:13). Кращі бомбардири: Глушко (27) ­ Кісільчук (25). “Фенікс” ­ “РЗВА” ­ 62:59 (12:21; 23:11; 7:20; 20:7). Кращі бомбардири: Столярчук (22) ­ Тищенко (22).

13 березня. “Водник” НУВГП ­ “Енергетик” ­ 65:77 (14:33; 19:21; 18:14; 14:9). Кращі бомбардири: Роман (27) ­ Целюк (25). “ЛАВІСС” ­ “Магнат” ­ 88:77 (17:17; 18:17; 28:18; 25:24). Кращі бомбардири: Марков (27) ­ Коваль (19).

Відбувся заключний тур регулярного чемпіонату, після якого практично стала відома повна картина перед плей­офф. “Лучеськ” знову відіграв 2 матчі, в першому давши справжній бій лідеру чемпіонату ­ нетішинському “Енергетику”. Програючи після першої половини 15 очок, волиняни відіграли 12 очок у третій чверті і подарували інтригу в матчі, проте досвід та майстерність суперника взяли своє, і перемогу здобули баскетболісти “Енергетика” ­ 68:59.

У другому матчі цього ж тижня “Лучеськ” також розпочав доволі невдало протистояння з ОСДЮШОР, але в другій половині зумів знайти в собі сили переломити хід поєдинку і вирвати перемогу на останніх секундах матчу з різницею лише в 2 очки ­ 61:59.

У матчі команд з іноземними назвами, “F.L.A.S.H” та “Baltik House”, особливої боротьби не спостерігалося аж до заключної десятихвилинки. Сотник, Ковалевський та Скіданов спокійно розривали захист суперника і в 4 чверті лідирували з різницею в 20 очок. У фінальні 5 хвилин матчу “Baltik House” дозволив собі розслабитися, чим скористався “F.L.A.S.H” і скоротив відставання на 9 очок, поступившись з рахунком 64:75.

Знову неймовірні емоції подарував глядачам і самим гравцям матч аутсайдерів ­ “Фенікса” та “РЗВА”. У першому колі переможним кидком на останніх секундах Тищенко вирішив долю поєдинку на користь “РЗВА”, тому цього разу “Фенікс” доклали максимум зусиль, щоб взяти реванш. Цікавим фактом виявилося те, що в кожній чверті повністю домінувала то одна, то друга команда. У першій десятихвилинці “РЗВА” впевнено вириваються вперед ­ 21:12, у другій чверті вже “Фенікс” виходить вперед ­ 23:11 (35:32). У другій половині обидві команди обмінюються ривками 20:7, і переможцем залишається той, хто лідирував до великої перерви, тобто “Фенікс” ­ 62:59. Таким чином “Фенікс” записує на свій рахунок першу перемогу в чемпіонаті.

Цікавим виявився заключний день цього туру. У першому матчі на майданчику зустрілися кращі центрові ліги ­ Роман та Сачук. Перший показав доволі хорошу гру, проте без підтримки партнерів протистояти на рівних такому колективу як “Енергетик” дуже важко. Вже у першій чверті різниця сягала 19 очок, а на велику перерву команди пішли за рахунку 33:54. У другій половині “Водник” повільно скорочував відставання, але кардинально на рахунку це не позначилося ­ 77:65 на користь “Енергетика”.

Замикав цей тур матч між “ЛАВІССом” та “Магнатом”. На рівних провівши першу половину (35:34), все вирішилося в третій чверті, в якій, в основному зусиллями Маркова, “ЛАВІССу” вдалося відірватися від суперника і закріпитися перед заключною десятихвилинкою ­ 28:18 (63:52). Цього лавісівцям вистачило, щоб довести зустріч до перемоги ­ 88:77.

Таким чином перед матчами плей­офф залишилося провести кілька пропущених матчів, які можуть вплинути лише на розстановку команд в турнірній таблиці, а ось вісімка учасників уже відома, і вже за тиждень розпочнуться ігри на виліт, які і дадуть відповідь, хто цього року заслуговує на перемогу в чемпіонаті найбільше.