Новини Рівне
QRcode

#Футзал. Кубок України. 1/8 фіналу

Хет-трик капітана

16 січня. “ХІТ” (Київ) – “Ураган” (Івано-Франківськ) - 4:2.17 січня. “Епіцентр К3” (Київ) – “Лукас” (Кременчук) - 6:5, “Manzana” (Київ) – “Локомотив” (Харків) - 1:1 (по пен. - 3:1), “Спортлідер+” (Хмельницький) – “Енергія” (Львів) - 3:4, “Княжий Ринок” (Львів) - СумДУ (Сумы) - 3:3 (по пен. - 2:0), “МКВ” (Одеса) – “Імекс” (Запоріжжя) - 3:0. 18 січня. ЛТК (Луганск) - Титан-Заря (Покровское) - 8:3. “Кардинал-Рівне” (Рівне) – “Приват” (Кривий Ріг) – 7:1 (6:1).

Рівне: Дєнюжкін (Гурко, 20) – Сондак, Маринюк, Танський, Піддубний, Кручок, Ситник, Басіч, Фаренюк, Волянюк, Ланко.

Кривий Ріг: Юдін (Дурбан, 18) – Мазенко, Засенко, Галицький, Горло, Божко, Путін, Клушин, Бакум, Ніколенко, Кравченко.

Голи: Маринюк (4), Танський (8, 10, 35), Кручок (14), Волянюк (18), Ланко (19) – Клушин (4).

Попередження: Кравченко, Бакум.

Третя в сезоні зустріч, цього разу 1/8 фіналу кубка, між МФК “Кардинал-Рівне” та “Приватом” завершилася черговим розгромом команди з Кривого Рогу. До цього два матчі у рамках чемпіонату Екстра-ліги рівняни виграли з однаковим рахунком – 7:2. А ось у кубковій грі “Кардинал” забив ті ж 7 голів, але пропустив на гол менше – 7:1.

Як і очікувалося “Приват” до кубкового матчу оновив свій склад. Команду залишили п’ять гравців: Антон Кудь, Антон Острий, Антон Литвин, Роман Гречка та Іван Дедунов. Натомість, замінили їх: Андрій Засенко, Олександр Галицький, Артем Ніколенко і Євген Кравченко.

Гра 1/8 розіграшу Кубку України проходила за сценарієм аналогічним до заключної зустрічі цих команд напередодні нового року. Як і 27 грудня криворіжці першими відкрили рахунок. Як і тоді – відзначився Антон Клушин. Артем Фаренюк порушив правила в боротьбі за м’яч із Романом Бакумом, у підсумку штрафний, який вдало виконав сам постраждалий і після серії рикошетів Антон Клушин випередивши Олександра Басіча пробив Віталія Дєнюжкіна – 0:1.

Але вже за кілька секунд Євген Ланко діагоналлю знайшов Віталія Танського, а той прострілив на дальню на Мар’яна Маринюка, якому нічого не залишалося, як підправити м’яч у порожні ворота – 1:1.

А ще через чотири хвилини “Кардинал” поставив все на свої місця. Євген Ланко зі штрафного переадресував наліво Віталію Танському, який обігравши суперника потужно пробив метрів з десяти повз Романа Юдіна.

Не забарилися рівняни і з третім м’ячем, який був результатом награної комбінації. Євген Ланко діагоналлю знайшов Мар’яна Маринюка, а той не роздумуючи відпасував на свого капітана. Віталій Танський, наче на тренуванні, спокійно перекинув м’яч у сітку воріт, примусивши голкіпера гостей втретє виконати неприємну місію – 3:1.

На 14 хвилині Володимир Сондак з правого флангу скинув м’яч у воротарську на Кручка, який пробив повз захисника у порожні ворота – 4:1.

Проте на цьому рінями не зупинилися і протягом двох заключних хвилин першого тайму м’яч ще двічі побував у воротах спочатку Романа Юдіна, а згодом і замінившого його Миколи Дурбана. Спочатку Олександр Басіч прорізав оборону “Привата”, вивівши Михайла Волянюка на побачення з голкіпером, і той фінтом поклав воротаря на паркет та спокійно закотив м’яч у порожні ворота.

А завершив розгром Євген Ланко, замкнувши передачу Мар’яна Маринюка – 6:1.

Після відпочинку гості створили кілька гострих моментів, але жодного з них так і не реалізували. А “Кардинал”, продовжуючи розпочате до перерви, на 35 хвилині встановив, як виявилося пізніше остаточний рахунок. Переможну крапку у зустрічі поставив, як і личить, капітан рівнян Віталій Танський, таким чином оформивши хет-трик у переможному кубковому матчі – 7:1. Отже, МФК “Кардинал-Рівне” впевнено вийшов до чвертьфіналу розіграшу Кубка України і вже в четвер 22 січня о 12:00 ми дізнаємося наступного суперника рівнян, якраз тоді і відбудеться жеребкування чвертьфіналу. Нагадаю, що до чвертьфіналу, окрім рівнян, пробилися три аматорські колективи, дві команди першої ліги та двоє колег кардиналівців з найвищого дивізіону. Чвертьфінальні матчі заплановані на кінець лютого в них після жеребкування і поміряються силами: МФК “Кардинал-Рівне” (Рівне), “МКВ” (Одеса), ЛТК (Луганск), “ХІТ”, “Епіцентр К3” і “Manzana” (усі три Київ), “Енергія” та “Княжий Ринок” (обидві Львів). А найближчий матч чемпіонату Екстра-ліги команда Сергія Піддубного проведе в рідних стінах проти конкурента в боротьбі за місце в трійці - львівської “Енергії”. Гра, як говорять у таких випадках за 6 очок, відбудеться 24-го січня о 13:00 в спорткомплексі ДЮСШ№4.