Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №205 від 15.09.2005p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Не просто дата

У день свого народження Рух закликає до єдності

У день свого народження Рух закликає до єдності

В умовах постійних потрясінь, у тому числі й політичних, Народний Рух України впродовж останніх півтора десятка років сприймався людьми як партія української Незалежності, демократичних здобутків України. Минулого тижня Руху виповнилося 16 років. 8-10 вересня далекого 1989-го у актовій залі столичного Політехнічного інституту зібралися люди, які були віддані ідеї незалежності України. І, зрештою, вони перемогли.

З нагоди річниці створення НРУ в Будинку вчителя у Києві відбулося урочисте засідання Центрального Проводу цієї партії. Поділитися своїми враженнями ми попросили голову Рівненської обласної організації Народного Руху, депутата Рівнеради Валентина КОРОЛЮКА.

“Навіть людина, яка далека від політики, знає: Рух був, є і буде захисником національних інтересів України. Рух – це та партія, яка, на відміну від багатьох інших, має свою ідеологію. Саме ідеологічність, а не якісь матеріальні вигоди гуртували українських патріотів у НРУ.

Відтак наша партія, як ніхто інший, усвідомлює свою відповідальність за процеси, які відбуваються в державі. Тому в день свого народження найстаріша політична сила України, якою є Рух, проcтягнув руку співпраці усім демократичним політичним силам. Народний Рух України впродовж всього часу спільної роботи з партіями, що підтримують Віктора Ющенка, словом і ділом домагався командної єдності, взаємоповаги та ділового партнерства, дотримання взятих на себе зобов’язань заради втілення у життя тих ідеалів, до яких ми завжди закликали. Ми вважали і вважаємо, що запорукою очікуваних українським народом змін має бути чесна, згуртована, професійна, відкрита демократична влада”, - зазначив голова рівненських рухівців.

На думку В.Королюка, Рух не є ні пропрезидентською, ні пропрем’єрською, ні провладною партією. Адже Рух – Народний. Однак, коментуючи каскад відставок минулого тижня, голова РОО НРУ підтримав дії Президента: „Віктор Ющенко вчинив як справжній лідер, як арбітр нації. Було неприпустимо ставати на жоден бік у цьому конфлікті. Тож після цього рішучого кроку говорити про великий вплив на Президента його оточення справді смішно. В.Ющенко вчинив це з однією метою: сказати кожному у владній команді: займайтеся роботою, а не самопіаром, будьте чесними із громадськістю, не робіть чвар. У інакшому випадку вже і без того великий список звільнень буде продовжено”.

15.09.2005Роман КЛИМОВИЧ


Переглядів: 1669

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 11.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (29387)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24724)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24081)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (23418)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (23413)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (23257)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23223)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23028)
• Живи до ста! [965] (22907)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (22556)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22206)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20504)
• Допомога під час карантину [967] (17479)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17009)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16759)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16456)
• Бюджет і ми… [965] (16436)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16192)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1853)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1612)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1463)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1020)
• Яблучні млинці (835)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (734)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (636)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (587)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (537)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (528)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (456)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (418)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (415)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (413)
• «Сердечні» булочки (372)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"