Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №890 від 06.12.2018p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс подій

У Рівному відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

Мистецтвом співу, танців та презентацією оригінальних художніх витворів. Так у Рівному відзначили Міжнародний день з інвалідністю, що традиційно святкують 3 грудня.

Сценарій свята був запропонований людьми з особливими потребами.

«На Рівненщині проживає 72 тисячі людей з інвалідністю. Ми змінюємо до них відношення докорінно. При будівництві соціальних закладів та доріг обов’язково враховуються потреби таких людей. Ще одним вдалим проектом, що нині реалізується на Рівненщині є відкриття інклюзивно-ресурсних центрів. У них надають освітні розвиткові-корекційні послуги дітям та консультації батькам. Підтримують в області й обдарованих та талановитих людей з інвалідністю. Для цього запровадили 10 стипендій», - розповів голова ОДА Олексій Муляренко.

На його переконання, люди з інвалідністю – це повноцінні та активні громадяни нашого суспільства. Просто їм необхідно допомогти соціально адаптуватися.

«Проведення таких заходів - це повага до людей з особливими потребами. Приємно, що для нас влаштовують такі творчі зустрічі», - зазначила Любов Чубик. Жінка – відома штангістка, майстер спорту України з пауерліфтингу. До того ж вона викладає художній дизайн у міському Центрі творчості учнівської молоді. Вона зізнається, що її особливі потреби абсолютно не завадили досягти спортивних успіхів та в росту професійному плані.

На Рівненщині людей з інвалідністю активно залучають до впровадження спільних з владою інклюзивних ініціатив.

«Завдяки нашій спільній роботі з Тетяною Войтович, Петром Поліщуком та Ніною Асєєвою вдасться втілити проект у наступному році. Це розробка тактильних карт центральної частини Рівного, а також придбання спеціальної техніки в музей задля започаткування екскурсій для людей з особливими потребами», - розповів Олексій Муляренко.

За активну громадську діяльність та особисті досягнення керівник області вручив відзнаки Міністерства соціальної політики та обласної адміністрації.

Разом з тим, під час заходів презентували виставку оригінальних робіт -ляльки-мотанки, вироби з макаронів, оригамі, картини та вироби з бісеру, портрети. Також бажаючі мали змогу взяти участь у майстер-класі зі стрінг-арту.

«Вперше у Рівному таким чином відзначають Міжнародний день з інвалідністю. Люди з інвалідністю самі погодилися виступити на сцені та продемонструвати свої таланти. Варті уваги були й їхні художні витвори», - зазначив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Олексій Шамак.

06.12.2018


Переглядів: 1676

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 03.03.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (28020)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24439)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (22797)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (22130)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (22121)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (21946)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (21919)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (21670)
• Живи до ста! [965] (21635)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (21268)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (20924)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20288)
• Допомога під час карантину [967] (17292)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16788)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16606)
• Бюджет і ми… [965] (16291)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16271)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16040)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (1257)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (974)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (822)
• Яблучні млинці (628)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (500)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (421)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (345)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (322)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (315)
• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (297)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (213)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (210)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (195)
• «Сердечні» булочки (193)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (170)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"