Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №898 від 31.01.2019p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Січень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс політики

Андрій Лозовий: «Радикальна партія Олега Ляшка постійно працює над покращенням життя українців»

Андрій Лозовий: «Радикальна партія Олега Ляшка постійно працює над покращенням життя українців»

Минулої неділі на Рівненщину приїхав народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Лозовий. Він взяв участь у двох, на перший погляд доволі рядових подіях: освячені дзвіниці Свято-Покровського храму у селі Грушвиця Рівненського району та у дев’ятому фестивалі колядок та щедрівок «Різдвяна зірка», який традиційно проходить в цьому ж селі.

Ці дві події лише на перший погляд здаються локальними. Як сказав сам Андрій Лозовий: «Духовність є дуже важливим чинником розвитку України. Сотні років наша церква була анексована Москвою, але український народ продовжував боротися. Те, що покоління українців не змирилися з окупацією і продовжували боротися, зберігаючи свою віру та свої традиції, стало тими підвалинами, на яких була створена Українська Держава. Саме тому так цінна кожна українська церква. Кожен культурно-мистецький захід, де прості українці бережуть і розвивають наші духовні традиції. Мене, як рівнянина, дуже тішить те, що у нас є таке патріотичне село, як Грушвиця. Дуже добре, що в Свято-Покровському храмі нашої національної, бандерівської Православної Церкви сьогодні була освячена нова дзвіниця. Дякую усім тим патріотам, які її збудували і окремо нашому владиці, архієпископу Рівненському та Острозькому Іларіону, який освятив дзвіницю

Хочу сказати, що Радикальна партія Олега Ляшка постійно працює над тим, щоб змінити життя в Україні. Це дуже непросто зробити, бо нас поки що у Верховній Раді дуже мало. Однак, ми постійно працюємо над тим, щоб максимально можливі кошти з бюджету йшли в регіони і використовувались на вирішення суспільно важливих проблем. Особливо багато проблем в селах та в невеликих містах. Ми працюємо над їх вирішенням. Так, лише в Грушвиці ми змогли добитися виділення 600 тисяч гривень на заміну вікон, ремонт даху у Будинку культури та коштів на ремонт трьох кілометрів дороги. Я розумію, що це далеко недостатньо для того, аби люди у вашому селі відчули зміну якості життя».

Треба відмітити, що команда Радикальної партії Олега Ляшка розробила комплексну програму розвитку України - боротьба з бідністю, підвищення заробітних плат та пенсій, створення нових, високооплачуваних робочих місць, що дозволить мільйонам людей не їхати на заробітки за кордон, а тут в Україні мати нормальні статки. Радикальна партія Олега Ляшка категорично проти різних «реформ», які ставлять за мету знищення медицини та соціальної сфери, особливо в сільській місцевості. Коли лідер Радикальної партії Олег Ляшко був перед Новим роком на Рівненщині, то в селі Дядьковичі Рівненського району головне питання, яке турбувало людей, була доля районної лікарні. Тоді Олег Ляшко чітко і категорично висловився за те, щоб медичні заклади, особливо в сільській місцевості, не закривали, а навпаки - будували. Така ж послідовна позиція у Радикальної партії Олега Ляшка і по іншим соціально важливим питанням. Можна згадати актуальну для Рівненщини проблему мораторію на вивіз лісу – кругляка, підвищення зарплат та пенсій, доступність лік та забезпечення контролю за їх якістю. Це все чинники розвитку України, її відродження.

31.01.2019Записав Володимир Конєв


Переглядів: 2505

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 03.02.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (27255)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24236)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (21766)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (21151)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (21095)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (20928)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (20867)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (20636)
• Живи до ста! [965] (20614)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (20248)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20152)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (19886)
• Допомога під час карантину [967] (17189)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16636)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16505)
• Бюджет і ми… [965] (16190)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16149)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (15930)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (941)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (621)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (246)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (146)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (124)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"