Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №956 від 19.03.2020p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Січень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс політики

Обласна Програма боротьби з коронавірусом почала діяти на Рівненщині

Обласна Програма боротьби з коронавірусом почала діяти на Рівненщині

Останні два тижні Рівненщина живе за новими правилами. Через пандемію коронавірусу й тривожну ситуацію з COVID-19 в європейських країнах, де чимало наших заробітчан, обласна влада працює на випередження. В кожному районі та в Рівному діють оперативні штаби. Цілодобово влада моніторить ситуацію щодо наявності хворих. Лише за останні кілька днів введено низку жорстких обмежень щодо роботи закладів, установ та громадського транспорту.

Більше того, днями на сесії Рівненської обласної ради, депутати прийняли низку рішень, які мають убезпечити нашу область від цієї загрози. Завдяки спільній роботі обласної державної адміністрації та депутатів обласної ради, на Рівненщині почала діяти нова обласна Програма, головне завдання якої – попередити поширення COVID-19.

Під час першого спільного брифінгу голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук та голова РОДА Віталій Коваль розповіли про головні кроки, які передбачає цей документ. «Насамперед, я вдячний усім колегам-депутатам за свідому позицію та це виважене рішення. Так, нам довелося відкласти фінансування деяких об’єктів. Але це, переконаний, тимчасово. Зараз важливіше забезпечити наших медиків та громадян належним захистом від можливої епідемії», – пояснив Олександр Данильчук.

У той же час, за словами голови обласної ради, депутати змінами до бюджету розподілили державну субвенцію на галузь освіти в сумі 270 мільйонів гривень. Це кошти на реалізацію програми «Спроможна школа», яка передбачає будівництво, ремонт та реконструкцію закладів освіти (140 млн.грн.), 58 млн.грн. депутати спрямували на потреби Нової української школи (закупівля меблів та обладнання, підготовку вчителів). 72 млн.грн. цієї субвенції піде на доплати педагогам зі стажем понад 10 років. Та затвердили низку інших видатків.

Олександр Данильчук також попросив вибачення в журналістів, що друге пленарне засідання сесії пройшло без присутності преси. «Ми звели кількість присутніх до мінімуму – були лише депутати, доповідачі, працівники апарату облради, правоохоронці. І це з єдиною метою – зменшити ризики в період карантину», – пояснив голова ради.

Що ж до Програми боротьби з коронавірусом на Рівненщині, то детальніше про неї розповів голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль.

– Ми розробили, і обласна рада прийняла Програму обсягом в 25 мільйонів 843 тисячі гривень. Це значна сума, яка вже почне використовуватись для того, щоб мінімізувати наслідки нової страшної хвороби в нашій області. Хочу наголосити, що в рамках втілення даної Програми буде збільшено матеріальне забезпечення медичних працівників, які знаходяться «на передньому краї» боротьби з коронавірусом. Також за спрощеною процедурою ми будемо проводити закупівлі засобів захисту, готувати додаткові місця в лікарнях, забезпечимо їх необхідним обладнанням тощо. Вкотре закликаю жителів області з розумінням поставитися до обмежень, які ми вводимо на час карантину. Адже в усіх нас єдина мета – максимально захистити людей від нової небезпечної хвороби.

P.S.

Обмежувальні заходи діють віднедавна в облдержадміністрації та обласній раді. При вході в будівлю усім працівникам та відвідувачам безконтактними термометрами працівники Нацгвардії вимірюють температуру тіла. У тих, в кого підвищена, в приміщення не пускають, а рекомендують звернутися до свого сімейного лікаря. Також, від 17 березня призупинено особистий прийом громадян керівниками обласної ради – на час карантину.

19.03.2020


Переглядів: 1902

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 03.02.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (27254)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24235)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (21759)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (21141)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (21087)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (20921)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (20859)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (20627)
• Живи до ста! [965] (20607)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (20240)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20152)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (19878)
• Допомога під час карантину [967] (17188)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16635)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16504)
• Бюджет і ми… [965] (16190)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16149)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (15930)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (941)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (621)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (225)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (146)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (121)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"