Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1174 від 14.06.2024p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс добрих порад

Легкий спосіб позбутися зморшок

Легкий спосіб позбутися зморшок

Одна з найвідоміших домашніх масок для краси та молодості шкіри – гліцеринова маска молодості. Роблять її на основі гліцерину, найкращого зволожувача, та вітаміну Е, антиоксиданту. Вітамін Е ще називають «вітаміном краси», оскільки він має виражену антиоксидантну дію. Він захищає шкіру від впливу вільних радикалів – причини передчасного старіння шкіри. Вітамін Е покращує вироблення клітинами колагену та еластину, які відповідають за пружність шкіри та її зволоженість.

Для молодості та краси шкіри вітамін Е важливо використовувати й у складі промислових та домашніх косметичних засобів, і у вигляді добавок для внутрішнього застосування. Олійний розчин вітаміну можна використовувати в масках для волосся.

Гліцерин – ефективний зволожувач шкіри. Це компонент рослинного походження, який виробляють із пальмової або кокосової олії шляхом гідролізу. Це прозора рідина в’язкої консистенції, яка затримує вологу в епідермісі, допомагаючи підтримувати оптимальний рівень зволоженості шкіри.

Гліцерин та вітамін Е називають «маскою молодості», оскільки маска інтенсивно зволожує шкіру, уповільнює процес старіння клітин, покращує тканинне дихання, перешкоджає ранньому старінню шкіри та появі вікової пігментації.

Для приготування маски візьмемо:

0,5 ч. л. олійного розчину вітаміну Е;

1 ч. л. рідкого меду;

1 ч. л. гліцерину;

1 ст. л. води.

Відміряємо необхідну кількість вітаміну Е. Якщо ви купили вітамін у капсулах, то просто проколіть оболонку і видавіть олійну рідину.

Спочатку змішуємо воду та гліцерин, потім додаємо мед, перемішуємо, а потім додаємо вітамін. Вітамін вливаємо буквально по краплях, добре перемішуючи.

Отриманий склад одразу наносимо на шкіру. За бажанням, дію «маски молодості» можна посилити, для чого додаємо ефірні олії з антиоксидантною дією (ефірну олію троянди чи ванілі). До того ж, вони ще дуже приємно пахнуть.

Маску наносимо на обличчя на 15 хвилин. Можна наносити її навіть у куточки очей для профілактики появи «гусячих лапок». Можна також зробити нічну СПА-процедуру: робимо маску, потім змиваємо її, вологими пальцями робимо легкий масаж обличчя з олією авокадо. Залишки олії промокаємо за допомогою серветки. Вранці вмиваємося з пінкою для обличчя, щоб повністю змити олію.

Гліцеринова маска молодості має виражену антиоксидантну дію. Після регулярних масок шкіра виглядатиме помітно помолоділою і посвіжілою.

14.06.2024


Переглядів: 634

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 11.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (29388)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24727)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24089)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (23427)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (23421)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (23268)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23231)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23038)
• Живи до ста! [965] (22915)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (22564)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22214)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20504)
• Допомога під час карантину [967] (17479)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17011)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16760)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16456)
• Бюджет і ми… [965] (16436)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16192)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1854)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1613)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1464)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1020)
• Яблучні млинці (836)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (735)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (636)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (587)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (537)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (531)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (456)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (418)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (418)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (413)
• «Сердечні» булочки (372)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"