Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №433 від 27.01.2010p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Новини Рівне
QRcode

#Новини Рівного

10 тисяч євро - за чеського “рогатого”

Місцевий парк електротранспорту поповнився на два тролейбуси чеського виробництва. Незважаючи на те, що “рогаті” вже використовувалися для перевезення пасажирів близько 15 років, місту і КП “Рівнеелектротранс” вони обійшлися недешево - 10 тисяч євро за одиницю.

“Горина” відсвяткувала тридцятиріччя

Влада Рівного пообіцяла сприяти популяризації автентичної музики, яку протягом 30-ти років збирає колектив фольклорного ансамблю “Горина”. А саме - допомогти випустити диск з піснями ансамблю.

“Горина” - відома далеко за межами рідного краю. Її родоначальники ще за часів комуністичного режиму почали збирати культурні надбання рідного Полісся, щоразу примножуючи ці знання. Відтак спадок, який щоразу залишають представники колективу продовжувачам цієї справи - неоціненний. Особливо гаряче зустрічають колектив за кордоном етнічні українці.

Лавки на згадку про ялинку

21 січня у Рівному демонтували новорічну красуню. З ялинки, яка кілька десятиліть мешкала у Костопільському лісництві, а згодом - більше місяця радувала рівнян своїми вогниками, зроблять лавки. Гілки, запевняють комунальники, також не пропадуть - вони стануть ефективним паливом для котельні.

На дітей дають більше

З 1 січня 2010 року максимальний розмір допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку збільшується з 75 відсотків до 100 відсотків прожиткового мінімуму для працездатної особи і становитиме 744 гривні.

Кульчинський вже Заслужений

З нагоди Дня Соборності України Президент Віктор Ющенко вручив кілька державних відзнак жителям Рівненської області. “Заслуженого журналіста України” отримав директор “Радіо-Трек” Микола Кульчинський. Вітаємо колегу з отриманим званням!

До школи ходять лише нелякливі

Тривають уроки у рівненських школах. Незважаючи на значне зниження температури, учні молодших класів продовжують навчання. Хоча, за інформацією батьків учнів, у певних навчальних закладах у суботу, 23 січня, дітей відправляли додому. Сподіватимемося, що це було пов’язано з низькою температурою в приміщенні закладу. Адже, згідно з санітарними нормами, температура повітря у навчальних класах має бути не менше 18 градусів тепла, у спортзалі - від 16.

Ймовірно, що небажання відпрацьовувати прогули ще й по неділях було сильнішим за мороз, тому діти вперто йшли на навчання, яке проводили в школах навіть при найменшій кількості відвідувачів. Ті ж, хто злякався погоди, відробляти пропущений матеріал не будуть, освітяни поставилися до такого вибору із розумінням.

Продовжуються заняття і в дитячих садочках, щоправда, на прогулянку малих не виводять. За прогнозами синоптиків, сильний мороз у Рівненській області триматиметься до кінця тижня.

27.01.2010Любов РОМАНЮК


Переглядів: 1293

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 11.03.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (28384)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24491)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (23106)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (22440)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (22432)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (22248)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (22235)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (21987)
• Живи до ста! [965] (21938)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (21583)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (21229)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20334)
• Допомога під час карантину [967] (17337)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16831)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16640)
• Бюджет і ми… [965] (16323)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16310)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16078)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (1356)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1097)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (867)
• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (756)
• Яблучні млинці (671)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (548)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (462)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (380)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (374)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (358)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (260)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (249)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (243)
• «Сердечні» булочки (229)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (207)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"