Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №226 від 09.02.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#На часі

Валерій Пустовойтенко та Ігор Лех впевнені у перемозі блоку НДП

Як уже стало доброю традицією для народних демократів краю, спільна конференція Рівненської міської та обласної організацій НДП, в якій взяли участь понад 120 делегатів, розпочалася з урочистого богослужіння, проведеного благочинним Рівного та Рівненського району отцем Валерієм і настоятелем Свято-Успенської церкви м.Рівне отцем Борисом. Далі, обравши членів правління та заступника голови РОО НДП в особі Віктора Кучера, учасники зібрання обговорили списки кандидатів у депутати Рівненської міської в кількості 16 чоловік та обласної рад.

До обласного органу місцевого самоврядування, зокрема, команду з 25 кандидатів очолив голова обласної організації НДП, президент ТзОВ «Юридична асоціація «Право та справедливість» Ігор Лех (на фото). До першої п'ятірки також увійшли директор Радивилівсього комбінату хлібопродуктів Віктор Желєзняк, благочинний Рівного та Рівненського району, настоятель Свято-Михайлівського храму с.Зоря Валерій Капітанюк, директор Клеванської школи-інтернату Євгенія Фалко та директор обласного Центру інвалідного спорту «Інваспорт» Віктор Кучер.

Аналізуючи передвиборчу ситуацію в області та потенціал народних демократів, Ігор Лех, зокрема, зауважив:

- Можна впевнено стверджувати про наявність на Рівненщині 10-відсоткового рейтингу нашого блоку, про це свідчать і соціологи нашого штабу. Ми відрізняємося від всіх інших п'ятірок, списків, партій тим, що всі наші однопартійці, які є у списку, фахово підготовлені, мають великий досвід роботи на тому чи іншому місці, і зможуть гідно працювати як в обласній раді, так й інших радах, виконавчих органах Рівненщини.

На партійній конференції народні демократи водночас визначилися, кого, власне, підтримуватимуть на виборах міських голів. Так, на посаду міського голови Рівного - Віктора Чайку, Костополя - нинішнього міського голову, члена Політради НДП Євгенія Денисюка; м.Кузнецовськ - кандидата від НДП, головного інженера управління соціального розвитку Рівненської АЕС Валентина Делеха; м. Сарни - Валерія Левицького.

Того ж дня, в неділю, на Рівненщині з робочою поїздкою побував голова Народно-демократичної партії Валерій Пустовойтенко, який зустрівся з активом НДП, виступив у прямому радіоефірі та дав прес-конференцію для представників місцевих ЗМІ. Зокрема, він поділився своїми думками з приводу суспільно-політичної ситуації в Україні, баченням перспектив блоку НДП на майбутніх парламентських виборах, пропозиціями щодо вирішення житлово-комунальної і газової проблем. До речі Валерій Пустовойтенко, високо оцінивши роботу Рівненської обласної організації НДП, висловив тверду впевненість у її перемозі на виборах до місцевих органів самоврядування.

09.02.2006Василь ГЕРУС


Переглядів: 1565

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 11.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (29383)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24723)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24074)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (23411)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (23407)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (23250)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23217)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23020)
• Живи до ста! [965] (22902)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (22549)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22199)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20503)
• Допомога під час карантину [967] (17479)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17007)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16757)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16454)
• Бюджет і ми… [965] (16434)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16191)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1852)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1607)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1459)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1017)
• Яблучні млинці (833)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (733)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (632)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (582)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (534)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (522)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (454)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (416)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (413)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (411)
• «Сердечні» булочки (369)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"