Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №435 від 11.02.2010p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Лютий 2025p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
Березень 2025p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Новини Рівне
QRcode

#Зимовий футбол

Троє - вже у плей-офф

Троє - вже у плей-офф

Перші учасники другого раунду відкритої зимової першості міста з футболу пам’яті Володимира Шморгуна визначилися після восьмого ігрового дня.

Щасливими володарями заброньованих заздалегідь путівок до плей-офф стали “Північ”, “Хімік” та “Каламбур”.

Лідер підгрупи “А” (стадіон “Олімп”), клуб “Північ”, продовжив легко розбивати суперників, здобувши вже двадцять два очки. Цього разу переможеними стали “Квартал” - 5:0 та “Курозвани” - 6:1.

Найімовірніше, що вже у наступному турі перепустку до плей-офф завоює і “Будьмо”, який поступається лідеру усього двома балами. Минулих вихідних квасилівчани також здобули дві впевнені перемоги, здолавши “Новий Корець” - 3:0 та “Квартал” - 4:0.

Третю позицію у підгрупі із вісімнадцятьма пунктами посідає “Рівес”. У сьомому-восьмому турі “Рівес” обіграв “Спарту” - 2:1 та отримав три очки без боротьби через неявку на гру футболістів команди “Забороль”.

Також у зоні плей-офф підгрупи “А” наразі знаходяться “Карат” та “Райський Сад”, що набрали по тринадцять пунктів.

Коментує гравець футбольного клубу “Північ”, Олександр ЛЮБАР: “У нас зібрався дуже хороший колектив. Усі футболісти мають чималий досвід виступів на змаганнях порівняно високого рівня - будь то чемпіонат області чи чемпіонат України. Футболісти давно знайомі між собою, отож, не знадобилося багато часу для налагодження ігрових зв’язків. Мета перед командою єдина - перемогти у чемпіонаті.

Що ж до суперників по підгрупі, то тут є кілька справді сильних команд. Попри все, ми налаштовуємося на перемогу у кожній грі”.

Результати інших матчів підгрупи “А”: “Райський Сад” - “Старт” - 3:1, “Феміда” - “Карат” - 4:0, “Курозвани” - “Спарта” - 0:2, “Феміда” - “Старт” - 4:0, “Забороль” - “Карат” - 0:4, “Райський Сад” - “Новий Корець” - 0:0.

Також заздалегідь забронювали перепустки до наступ-ного раунду змагань два представники підгрупи “В” (стадіон “Хімік”): “Хімік” та “Каламбур”.

Господарі стадіону, які у шести попередніх матчах здобули п’ять перемог і зіграли унічию, цього разу виявилися сильнішими від “Продторгобладнання” - 2:0 та оржівського “Факела” - 4:0.

“Каламбур”, що у турнірній таблиці поступається “хімікам” трьома очками, у восьмому турі мінімально обіграв букринську “Калину” - 1:0.

На третю позицію у підгрупі із чотирнадцятьма балами досить несподівано вийшов “КОЛІСП-Торпедо”. Минулих вихідних костопільчани спершу розійшлися мировою із “Мрією” - 1:1, а потім переграли “Продторг-обладнання” - 2:0.

Прохідні четверту та п’яту позиції у підгрупі також посідають юніори футбольного клубу “Хімік” та “Факел” (Оржів).

Результати інших матчів: “Верес-95” - “Городок” - 1:4, “Хімік” (юнаки) - “Калина” - 2:1, “Олімпік” - “Факел” - 3:3, “Олімпік” - “Верес-95” - 5:1, “Хімік” (юнаки) - “Мрія” - 4:1.

Наступний тур стане вирішальним і для лідерів підгрупи “Б” (стадіон “Авангард”), де на першу позицію минулого уїк-енду піднялася “Фортуна”.

У центральному поєдинку вихідних команда із Омеляни переграла принципового суперника - “Славію” - 2:0. Долю матчу вирішив швидкий курйозний гол, який “Фортуна” забила вже на другій хвилині зустрічі.

У восьмому турі “Славія” реабілітувалася за поразку, перегравши “Водник” - 2:1 і з вісімнадцятьма очками продовжила погоню за лідером.

Також вісімнадцять балів за підсумком восьми матчів здобув “Власт”.

Ще за дві заповітні путівки до наступного раунду у підгрупі “Б” поборються “ДЮСШ-Верес-92”, “ДЮСШ-Верес-93”, СК “Омеляна” та “Водник”. Найкращі шанси потрапити до плей-офф, як не дивно, мають саме молоді вихованці футбольної школи “Вереса”.

Результати інших матчів: “Верес-92” - “Власт” - 2:1, “Водник” - “Омеляна” - 1:1, “Ребелс” - “КОЛІСП-94” - 2:0, “Верес-93” - “Віннер” - 2:0, “Омеляна” - “КОЛІСП-94” - 3:2, “Ребелс” - “Верес-93” - 0:1, “Онікс” - “Власт” - 1:4, “Верес-92” - “Фортуна” - 0:2.

До завершення групового етапу командам залишилося зіграти ще три тури. Два наступні ігрові дні відбудуться тринадцятого-чотирнадцятого лютого.

11.02.2010Роман СВИРИДА


Переглядів: 1132

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1208 від 12.03.2025p.
¤ 
Як вживання кави впливає на водний баланс?

Як вживання кави впливає на водний баланс?

Кава присутня в житті багатьох людей. Рідко хто обмежу­ється 1 чашкою на день, зазвичай рахунок йде на 3 і більше порцій напою. Багато хто любить каву, але боїться її впливу на організм. Адже відомо, що кофеїн є діуретиком....

¤ 
Збив пішохідку на нерегульованому переході

Збив пішохідку на нерегульованому переході

Автопригода сталася 10 лютого близько 08:30 на вулиці Кулика і Гудачека у Рівному....

¤ 
Наркотики та майже 1000 патронів: острожанина викрили на незаконному зберіганні заборонених предметів

Наркотики та майже 1000 патронів: острожанина викрили на незаконному зберіганні заборонених предметів

45-річний острожанин і раніше був судимий за злочини у сфері незаконного обігу наркотичних засобів....

¤ 
На Рівненщині розвиватимуть мережу ЦНАПів за допомогою партнерів зі Швеції

На Рівненщині розвиватимуть мережу ЦНАПів за допомогою партнерів зі Швеції

Шведсько-українська Програма Polaris «Підтримка багаторівневого врядування в Україні» допомагатиме громадам Рівненської області створювати та розвивати центри надання адміністративних послуг....

¤ 
Молодь Рівного навчала літніх рівнян як користуватись додатком «HELSI» в телефоні

Молодь Рівного навчала літніх рівнян як користуватись додатком «HELSI» в телефоні

8 лютого команда Молодіжної ради Рівного, в рамках проєкту «Зв’язок поколінь», який всіляко підтримується очільником громади Віктором Шакирзяном, вже вкотре відвідала територіальний центр соціального обслуговування громадян. Цього разу метою візиту було проведення тренінгу для людей поважного віку з користування смартфонами....





Найпопулярніші статті:

• Розшифровка аналізу крові: [841] (22869)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (18765)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (15745)
• Допомога під час карантину [967] (15698)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (15443)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (15352)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (15279)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (15209)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (15206)
• Живи до ста! [965] (15149)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (15090)
• Бюджет і ми… [965] (15048)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (14938)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (14923)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (14780)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (14721)
• «Перевірка» на коронавірус коштувала пенсіонерам понад 10 тисяч гривень [964] (14433)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (14407)

ТОП-15 свіжого номера:

• Молодь Рівного навчала літніх рівнян як користуватись додатком «HELSI» в телефоні (1411)
• Як вживання кави впливає на водний баланс? (282)
• Простий трюк для чищення столових приладів (201)
• Збив пішохідку на нерегульованому переході (186)
• Сила духу та міць ветеранів у Березному (183)
• «На Рівненщині програма ментального здоров’я впроваджується за 4-ма напрямками», – Олександр Коваль (174)
• На Рівненщині розвиватимуть мережу ЦНАПів за допомогою партнерів зі Швеції (162)
• «Фауна на грошових знаках» – краєзнавчий музей запрошує на цікаву виставку (161)
• Як швидко заточити тупі ножиці? (161)
• Що додати до звичайного чорного чаю, щоб зробити в декілька разів кориснішим? (144)
• Найактивніші громади і заклади Рівненщини 2024 року (138)
• Очищення лобового скла взимку (138)
• «Верес» U19 вдруге переміг Буковину (125)
• П’ятий тур турніру пам’яті Володимира Шморгуна (122)
• Печиво-брауні (116)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2025 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"